Menštruačné nohavičky až -32 %
Zľava 15 % na Modibodi

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Pravdou je, že s jednou látkovou vložkou sa cyklus zvládnuť nedá... Preto v našej ponuke nájdete aj praktické zvýhodnené balenia látkových vložiek. Súpravy môžete sme vytvorili tak, aby si vybrala naozaj každá žena. Pokiaľ s látkovými vložkami začínate, odporúčame vybrať si taký set, v ktorom budú rôzne druhy vložiek. Tak najlepšie zistíte, ktor...

Pravdou je, že s jednou látkovou vložkou sa cyklus zvládnuť nedá... Preto v našej ponuke nájdete aj praktické zvýhodnené balenia látkových vložiek. Súpravy môžete sme vytvorili tak, aby si vybrala naozaj každá žena. Pokiaľ s látkovými vložkami začínate, odporúčame vybrať si taký set, v ktorom budú rôzne druhy vložiek. Tak najlepšie zistíte, ktoré látkové vložky vám na ktoré dni cyklu vyhovujú.

Zvýhodnené sady látkových vložiek

Hľadáte mix látkových vložiek na vyskúšanie tejto opakovane použiteľnej pomôcky? Máte rada látkové slipovky a hľadáte balenie za výhodnú cenu? Látkové vložky nepredstavujú žiadny návrat na stromy, šijú sa z moderných materiálov a poskytujú všetok komfort pri menštruácii. Použité materiály sú dobre savé, príjemné na dotyk a pomôcky sú múdro ušité tak, aby držali presne tam, kde majú. Navyšepranie látkových vložiek zvládne naozaj každý -praktický návod nájdete na našom blogu.

Koľko látkových vložiek si zaobstarať?

Podobne ako v prípade menštruačných nohavičiek záleží na sile menštruácie a tiež na tom, či látkovú vložku nosíte cez deň aj v noci, prípadne či ju kombinujete aj s inou pomôckou, ako je menštruačný kalíšok alebo intímna huba. Obzvlášť pokiaľ s kalíškom začínate a nie ste si istá, že ho vždy zavediete úplne správne, látkovú vložku odporúčame pre istotu mať. Ako poistka k inej menštruačnej pomôcke obvykle postačí päť kusov, ako výhradná pomôcka pre celú menštruáciu počítajte najmenej s 20 kusmi.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-24 z 24 položiek
1-24 z 24 položiek