Menštruačné nohavičky až -32 %
Zľava 15 % na Modibodi

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Menštruačnej hygiene a osvete sa venujeme dlhé roky a radi podporujeme učiteľov, ktorí chcú svojim žiakom predstaviť moderné menštruačné pomôcky. Ostatne pre mladú generáciu je udržateľnosť viac a viac dôležitá. Preto v našej ponuke nájdete aj výukové materiály a ukážkové balíčky s opakovane použiteľnými menštruačnými pomôckami. Veríme, že každý...

Menštruačnej hygiene a osvete sa venujeme dlhé roky a radi podporujeme učiteľov, ktorí chcú svojim žiakom predstaviť moderné menštruačné pomôcky. Ostatne pre mladú generáciu je udržateľnosť viac a viac dôležitá. Preto v našej ponuke nájdete aj výukové materiály a ukážkové balíčky s opakovane použiteľnými menštruačnými pomôckami. Veríme, že každý, kto prispeje k tomu, aby slovo menštruácia neznamenalo automaticky "strach, bolesť, problém", koná záslužnú vec!

Prečo má zmysel, aby dievčatá poznali rôzne možnosti menštruačnej hygieny?

Pretože s čím sa v mladosti zoznámia, to majú tendenciu naďalej používať. Bolo by teda škoda, keby poznali len jednorazové pomôcky, ktoré sú z mnohých hľadísk problematické. Pretože napriek tomu, že žijeme v dobe internetu a informáciami sme prehltení, veľa dievčat sa stále cíti pri príchodeprvej menštruácie nepripravené, zaskočené a nedostatočne informované. Pretože zdravý postoj k menštruácii má obrovský vplyv na sebavedomie, sexualitu a vzťah k vlastnému ženstvu.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-8 z 8 položiek
1-8 z 8 položiek