Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Pohlavie
Viac... Menej
Cieľová destinácia
Viac... Menej
Veľkosť
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Menštruačné a inkontinenčné nohavičky Love Luna

V roku 2017 si niekoľko žien s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti navrhovania a šitia spodnej bielizne všimlo rastúci dopyt po opakovane použiteľných menštruačných výrobkoch. Nebolo im ľahostajné veľké množstvo jednorazových menštruačných pomôcok, ktoré sa vyrábajú. Zatiaľ čo trh s jednorazovými pomôckami bol veľký, opakovane použiteľné pomôcky neboli také početné ani drahé. Preto sa rozhodli to zmeniť a začali vyrábať gadgety, ktoré sú: udržateľné, cenovo dostupné a pohodlné. Tieto hodnoty sú pre značku Love Luna dôležité aj dnes.

Menštruačné nohavičky v detských veľkostiach

Austrálska značka Love Luna ponúka okrem dámskych menštruačných a inkontinenčných nohavičiek aj nohavičky na prvú menštruáciu. Kolekcia First Period obsahuje menštruačné nohavičky v najväčších detských veľkostiach a je priamo určená dievčatám, ktoré začínajú menštruovať alebo ktorým ešte nevyhovujú ani najmenšie dámske veľkosti.

Menštruačné nohavičky Love Luna sa vyrábajú v Indonézii. Vďaka tomu sú cenovo výhodné. Výrobca je držiteľom zlatého certifikátu z certifikačného programu WRAP (Worldwide Responsible Accredited Production). Tento certifikát potvrdzuje, že továreň dodržiava bezpečnostné, zákonné, humánne a etické výrobné postupy a zaobchádzanie so zamestnancami.

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-30 z 64 položiek
na stránku
1-30 z 64 položiek