Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Slová klasika hovoria, že priviesť dieťa na svet znamená okúpať sa vo fontáne života. Je to mimoriadne náročný a jedinečne krásny okamih, na ktorý sa pripravujeme všetkými spôsobmi. Aký bude priebeh práce? A ako veľmi sa líši fáza po pôrode v porovnaní s obdobím pred pôrodom? Mnohým otázkam čelí každá žena sama, ale my môžeme pomôcť s tým, čo je...

Slová klasika hovoria, že priviesť dieťa na svet znamená okúpať sa vo fontáne života. Je to mimoriadne náročný a jedinečne krásny okamih, na ktorý sa pripravujeme všetkými spôsobmi. Aký bude priebeh práce? A ako veľmi sa líši fáza po pôrode v porovnaní s obdobím pred pôrodom? Mnohým otázkam čelí každá žena sama, ale my môžeme pomôcť s tým, čo je dobré pripraviť pred pôrodom a na pôrod.

Ako sa pripraviť na pôrod

Fyzicky môžete využiť silu bylinných zmesí na vaginálne výplachy pri príprave na pôrod. Špeciálne namiešané bylinky majú pozitívny vplyv na prípravu pôrodných ciest, uvoľňujú panvové dno a pomáhajú udržiavať vaginálnu sliznicu v dobrom stave. Uľahčujú priebeh pôrodu, urýchľujú prvú a druhú dobu pôrodnú a upokojujú psychiku rodičky. Budete ich používať v posledných týždňoch tehotenstva.

Bylinné infúzie pred a počas pôrodu sú postupom, ktorý odporúčajú a používajú mnohé pôrodné asistentky: "Počas pôrodu môže teplo a vôňa byliniek pomôcť žene uvoľniť sa, čo má veľký vplyv na jej psychiku, ktorá je pri pôrode nevyhnutná. Baňkovanie uvoľňuje svaly panvového dna, zmäkčuje perineum, a tým znižuje riziko pôrodných poranení, zlepšuje prekrvenie malej panvy. Môže pomôcť aj v prípade nepostupujúceho pôrodu," hovorí v rozhovore pre Kalíšek.cz Julie Bischofová, ktorú môžete poznať z Instagramu ako Denník pôrodnej asistentky.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-2 z 2 položiek
1-2 z 2 položiek