Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Odchod črevných plynov je prirodzený biologický proces. Že sme si ho skomplikovali pravidlami spoločenského správania, je vec druhá vec. Naozajstný problém ale nastáva, keď je plynatosť nadmerná (tzv. flatulencia) a vetry sprevádza nepríjemný zápach. Príčinou zapáchajúcich vetrov pritom môže byť mnoho ochorení, ako je syndróm dráždivého čreva, u...

Odchod črevných plynov je prirodzený biologický proces. Že sme si ho skomplikovali pravidlami spoločenského správania, je vec druhá vec. Naozajstný problém ale nastáva, keď je plynatosť nadmerná (tzv. flatulencia) a vetry sprevádza nepríjemný zápach. Príčinou zapáchajúcich vetrov pritom môže byť mnoho ochorení, ako je syndróm dráždivého čreva, ulcerózna kolitída, Crohnova choroba, gastritída, dyspepsia, potravinová intolerancia... Nekontrolovaný únik plynov tiež môže byť prvým štádiom inkontinencie stolice.

Filtračná bielizeň pre problémy s únikmi vetrov

Zadržiavanie vetrov je náročné a môže pôsobiť bolesti a nepohodlie. Ako ale prdieť a zároveň zostať sebavedomým a spoločensky prijateľným jedincom? Riešenie prináša Shreddies – britskú bielizeň, ktorá vie filtrovať zápach. Funguje na princípe aktívneho uhlíka, ktorý absorbuje a odstraňuje všetky nežiaduce pachy. Vďaka vysoko poréznej povahe uhlia sa akékoľvek páchnuce plyny, ktoré ním prechádzajú, zachytia a neutralizujú. Uhlíkový panel, ktorý tvorí neviditeľnú funkčnú vrstvu v bielizni Shreddies, sa potom znovu aktivuje pri praní v pracej sóde.

Spodná bielizeň s aktívnym uhlím

  • existuje v dámskom aj pánskom variante
  • filtruje a neutralizuje zápach črevných plynov
  • je podľa The American Journal of Gastroenterology najúčinnejšou metódou na odstraňovanie pachu vetrov
  • použitá technológia na báze aktívneho uhlia je podľa výskumu De Montfort University "schopná filtrovať pachy 200-krát silnejšie, než je priemerná emisia črevných vetrov"
  • navracia sebavedomie všetkým, ktorí trpia gastrointestinálnymi problémami
  • bielizeň je opakovane použiteľná


Vedeli ste, že úzkosť môže ovplyvniť chemické procesy v tele, vrátane pochodov v tráviacom systéme, a tým ešte zhoršiť už existujúci stav odchodu vetrov? Preto sa oplatí mať spoľahlivú pomôcku, vďaka ktorej nebudete v strese.

Viac o neutralizačnej bielizni sa dozviete v týchto článkoch:

A pretože sú príznaky fekálnej inkontinencie späté aj so stavom panvového dna, odporúčame vám navštíviť aj našu kategóriu, ktorá sa starostlivosti opanvové dno venuje.

Zobraziť viac

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-5 z 5 položiek
1-5 z 5 položiek