Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Menštruácia. Nebojíme sa povedať toto slovo a myslíme si, že o menštruácii by sa malo hovoriť. A tiež o moderných menštruačných pomôckach, ktoré nám môžu veľmi uľahčiť a spríjemniť život s menštruáciou. Počas nášho dlhoročného pôsobenia vo svete menštruačných produktov sme preskúmali stovky výrobkov a veríme, že dokážeme nájsť tie najlepšie. Rad...

Menštruácia. Nebojíme sa povedať toto slovo a myslíme si, že o menštruácii by sa malo hovoriť. A tiež o moderných menštruačných pomôckach, ktoré nám môžu veľmi uľahčiť a spríjemniť život s menštruáciou. Počas nášho dlhoročného pôsobenia vo svete menštruačných produktov sme preskúmali stovky výrobkov a veríme, že dokážeme nájsť tie najlepšie. Radi ich odporučíme ďalším ženám. Hľadáte spoľahlivé nástroje na opakované použitie? Potrebujete alternatívu k bežnému jednorazovému použitiu? Snažíte sa o menštruáciu bez odpadu? Pozrime sa na menštruačné pomôcky na trhu!

Aké sú moderné menštruačné pomôcky?

Krátka odpoveď znie: spoľahlivé, pohodlné a ekologické. Tak ako sa menštruačné pomôcky vyvíjajú vďaka technickému pokroku a funkčným materiálom, aj preferencie žien v oblasti dámskej hygieny sa môžu v priebehu života vyvíjať a meniť. Najvýraznejšie zmeny sa často vyskytujú po pôrode a niekedy môžu byť spojené so zdravotnými problémami. Dnes je však na trhu široká ponuka menštruačných pomôcok rôznych typov a značiek, ktoré umožňujú ženám pohodlnejšie zvládnuť menštruáciu ako takú a rôzne komplikácie.

"Každej žene odporúčam vyskúšať čo najviac nástrojov, pretože potom sa môže rozhodnúť, čo je pre ňu najlepšie. A tiež to, v akej situácii je pre ňu konkrétny nástroj vhodný," radí Ilona Bittnerová, zakladateľka portálu Maluna.cz, .

Výhody rôznych menštruačných pomôcok

Menštruačný kalíšok alebo tampón je vhodný pre ženy s aktívnym životným štýlom alebo počas športových aktivít. Hrnček je skvelým spoločníkom na cesty, najmä ak cestujete na vzdialené miesta. Menštruačné nohavičky sú vhodné pre všetky ženy, najmä pre mladé dievčatá a ženy so silnou menštruáciou, ktoré si ich často pochvaľujú ako spoľahlivú ochranu. Absorpčné nohavičky slúžia aj ako poistka proti nepravidelnej menštruácii.

Menštruačná špongia je ideálna pre ženy, ktoré z rôznych dôvodov nemôžu používať tampóny, napríklad kvôli jazvám po pôrode. Látkové vložky poskytujú väčšie pohodlie najmä v prvých týždňoch po pôrode. Jednorazové vložky sú vhodné v prípade akútnych zdravotných problémov pri nepravidelnej menštruácii. Ženám, ktoré rady skúšajú nové veci, odporúčame menštruačné plavky. Môžete sa v nich kúpať - bez tampónu!

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-30 z 638 položiek
na stránku
1-30 z 638 položiek