Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Pohlavie
Viac... Menej
Cieľová destinácia
Viac... Menej
Veľkosť
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Organické menštruačné pomôcky Natracare

Natracare je ekologicky a eticky zameraná britská značka, ktorá sa špecializuje na výrobu dámskych hygienických výrobkov s ohľadom na životné prostredie a zdravie žien. Menštruačné vložky a tampóny Natracare sú vyrobené z biologicky rozložiteľných a obnoviteľných materiálov, čím sa minimalizuje negatívny vplyv na planétu.

V rámci svojej filozofie spoločnosť Natracare ponúka nielen ekologické menštruačné výrobky, ale zaviazala sa aj k podpore udržateľných postupov v celom odvetví. Značka tiež motivuje ženy, aby si vyberali ekologickejšie možnosti pre svoje zdravie a životné prostredie.

Tampóny a vložky z organickej bavlny

Spoločnosť Natracare predstavila prvý vatový tampón z organickej bavlny v roku 1989, v roku založenia značky. Susie Hewsonová, zakladateľka značky a priekopníčka ekologického prístupu k svetu, sa nenechala odradiť, keď sa dozvedela, čo obsahujú bežné jednorazové tampóny, a vynaložila všetko svoje úsilie na (úspešný) vývoj zdravšej a ekologickejšej alternatívy.

Vieme, že existuje mnoho žien, ktorým vaginálne zavádzacie pomôcky nevyhovujú alebo ktoré ich v súčasnosti nemôžu používať kvôli zdravotným problémom alebo šesťmesačnému rodeniu. Určite si vyberú zo širokej ponuky vložiek z biobavlny Natracare. Ak hľadáte hygienické vložky, ktoré sú bez vône, neobsahujú plasty, sú bielené bez chlóru a sú biologicky rozložiteľné a kompostovateľné, Natracare je jasná voľba!

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-27 z 27 položiek
1-27 z 27 položiek