Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Keď sa prebudí ženskosť, je tu mnoho výziev nielen pre danú dámu. Prvá menštruácia môže matky zmiasť aj preto, že od ich mladosti je na trhu veľa nových menštruačných pomôcok, ktoré možno samy nevyskúšali. Dôverujete úsudku svojej dcéry, že vie, čo je pre ňu najlepšie, alebo máte tendenciu vyberať pomôcky podľa seba? :-) Trochu vzdelania a prakt...

Keď sa prebudí ženskosť, je tu mnoho výziev nielen pre danú dámu. Prvá menštruácia môže matky zmiasť aj preto, že od ich mladosti je na trhu veľa nových menštruačných pomôcok, ktoré možno samy nevyskúšali. Dôverujete úsudku svojej dcéry, že vie, čo je pre ňu najlepšie, alebo máte tendenciu vyberať pomôcky podľa seba? :-) Trochu vzdelania a praktických skúseností od iných pomôže pri rozhodovaní obom stranám!

Zásoby pre prvú menštruáciu

Určite sa odporúčajú spoľahlivé menštruačné nohavičky na prvú menštruáciu. Hodia sa aj pre veľmi mladé dámy a sú skvelé na dni, keď si menštruácia dáva načas a dievča sa potrebuje poistiť proti prípadnej nehode. V našej ponuke nájdete aj osvedčené menštruačné kalíšky s malým priemerom, vhodné pre dámy, ktoré chcú túto pomôcku vyskúšať.

  • Bezpečnou stávkou sú jednorazové biologické vložky.
  • Pozrite si tiež štartovacie súpravy pre prvú menštruáciu.

Ste zmätení, aký gadget vybrať pre svojho tínedžera? "Ako mama dospievajúceho dievčaťa vždy odporúčam opýtať sa svojej dcéry na jej želania. Možno vás prekvapí, že chce vyskúšať menštruačný kalíšok alebo si už vybrala menštruačné nohavičky, ktoré chce používať," radí Ilona Bittnerová na v článku na našom blogu o prvej menštruácii.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-30 z 42 položiek
na stránku
1-30 z 42 položiek