Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Zostávame verní našej filozofii. Už roky u nás zákazníčky nachádzajú spoľahlivé menštruačné pomôcky a už roky píšeme o témach reprodukčného zdravia žien. Aj preto tu nájdete len vysokokvalitnú spodnú bielizeň na každodenné nosenie, a to najmä z prírodných materiálov, ako je bavlna, bambus alebo modal. Kto si však pod bavlnenými nohavičkami preds...

Zostávame verní našej filozofii. Už roky u nás zákazníčky nachádzajú spoľahlivé menštruačné pomôcky a už roky píšeme o témach reprodukčného zdravia žien. Aj preto tu nájdete len vysokokvalitnú spodnú bielizeň na každodenné nosenie, a to najmä z prírodných materiálov, ako je bavlna, bambus alebo modal. Kto si však pod bavlnenými nohavičkami predstavuje bombery Bridget Jonesovej, mýli sa. Dámska spodná bielizeň z prírodných materiálov je nielen pohodlná a priedušná, ale aj sexy, čipkovaná, veselá alebo romantická.

Prečo nosiť nohavičky z prírodných materiálov?

V spodnej bielizni z nepriepustných materiálov sa môžu intímne partie ľahko popariť. Teplo, vlhkosť a nedostatočná priedušnosť vytvárajú ideálne prostredie pre premnoženie nepriateľských baktérií - a zrazu je tu vaginálna nerovnováha, svrbenie, mykózy, zápaly, skrátka nepríjemné pocity v intímnych partiách, komplikácie v milostnom živote a míňanie peňazí za lieky v lekárni... Kúpou spodnej bielizne z prírodných materiálov robíte preventívny krok k vaginálnej pohode.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-30 z 83 položiek
na stránku
1-30 z 83 položiek