Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Menštruačné nohavičky vyzerajú ako bežné nohavičky. Používajú sa ako samostatná pomôcka počas menštruácie, ale môžete ich mať aj ako bezpečnostnú pomôcku s kalíškom, vložkou alebo tampónom. Moderné materiály zaručujú pohodlie, sucho a nepriepustnosť. V závislosti od intenzity menštruácie si nohavičky meníte - rovnako ako iné menštruačné pomôcky....

Menštruačné nohavičky vyzerajú ako bežné nohavičky. Používajú sa ako samostatná pomôcka počas menštruácie, ale môžete ich mať aj ako bezpečnostnú pomôcku s kalíškom, vložkou alebo tampónom. Moderné materiály zaručujú pohodlie, sucho a nepriepustnosť. V závislosti od intenzity menštruácie si nohavičky meníte - rovnako ako iné menštruačné pomôcky. Môžete si vybrať z rôznych značiek, strihov, farieb a možností - pre ľahkú, normálnu aj silnú menštruáciu, vrátane nočného prádla.

Ako si vybrať menštruačné nohavičky?

Absorpčné nohavičky v českých luziach a hájoch najviac spopularizovala značka Snuggs, ale v našej ponuke nájdete aj mnoho ďalších osvedčených značiek. Medzi najpredávanejšie patrí austrálske duo Love Luna a Modibodi. Na výber je toho naozaj veľa. Stačí si ujasniť niekoľko vecí a potom určite nájdete tie správne nohavičky.

Hľadáte nohavičky na silné dni, na spanie alebo na slabý koniec menštruácie? Je dobré vedieť, že menštruačné nohavičky na noc majú predĺženú nepriepustnú vložku, takže sa nemusíte obávať nehody na prestieradle ani v polohe ležmo. Rovnako ako pri bežnej spodnej bielizni je dôležité vybrať si správnu veľkosť. A aký materiál uprednostňujete? Menštruačné nohavičky sú vyrobené z prírodných materiálov, ako je bambus alebo organická bavlna, ako aj z pohodlných mikrovlákien. Jedna vec je "telo nohavičiek", druhá je dotyková vrstva v absorpčnej vložke. Niektoré ženy nemajú rady výhody "dotykov" merino vlny, iné dávajú prednosť klasike v podobe bavlny.

  • Vyberajte podľa skutočnej savosti, nie podľa toho, čo výrobca uvádza v názve nohavičiek.
  • Nohavičky s predĺženou podšívkou sú vhodné na spanie, na denné nosenie nemusia byť pohodlné.
  • Menštruačné nohavičky nesmú tlačiť ani byť príliš voľné.
  • Zmerajte sa cez boky a vyberte si podľa veľkostných tabuliek.

V našej ponuke nájdete rôzne značky, pomocou filtra si môžete zobraziť len tie, ktoré vás zaujímajú. Pri každom výrobku nájdete tabuľku veľkostí, z ktorej si môžete vybrať.

Neviete, ako si vybrať menštruačné nohavičky? Všetky podstatné informácie sme prehľadne zhrnuli v článku Ako si vybrať menštruačné nohavičky. Môžete tiež využiť naše poradenské centrum.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-30 z 212 položiek
na stránku
1-30 z 212 položiek