Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Oslabenie panvového dna patrí k vyššiemu veku a inkontinencia môže byť jedným z jeho prejavov. Nejde však len o únik moču. Svaly panvového dna zohrávajú v tele dôležitú úlohu: podporujú vnútorné orgány a umožňujú nám ovládať mnohé telesné procesy. Navyše, ako hovoria skúsení fyzioterapeuti, panvové dno je sval plný emócií a s obrovským potenciál...

Oslabenie panvového dna patrí k vyššiemu veku a inkontinencia môže byť jedným z jeho prejavov. Nejde však len o únik moču. Svaly panvového dna zohrávajú v tele dôležitú úlohu: podporujú vnútorné orgány a umožňujú nám ovládať mnohé telesné procesy. Navyše, ako hovoria skúsení fyzioterapeuti, panvové dno je sval plný emócií a s obrovským potenciálom (nielen v podobe silných orgazmov). Žiaľ, často na túto oblasť tela zabúdame, nestaráme sa o ňu, nevyužívame jej dary a z donútenia ju objavujeme až vtedy, keď sa objavia ťažkosti a je potrebná rehabilitácia.

Ako posilniť panvové dno?

  • Panvové dno sa skladá zo svalov a svaly sa dajú posilniť vhodnými cvikmi, aby boli pružnejšie. Existujú rôzne spôsoby cvičenia, od rôznych škôl panvového dna až po Kegelove cviky.
  • Na Kegelove cviky môžete použiť "osobného trénera" v podobe pomôcky, ktorá rozpozná stav vášho panvového dna a nastaví cvičebný program prispôsobený každej žene. Pomôcka zabezpečí, aby ste Kegelove cviky vykonávali správne.
  • Panvové dno si môžete uvedomiť (a zlepšiť jeho stav) aj pomocou Venušiných guličiek. Kedysi sa považovali za čisto erotickú pomôcku, ale ich zdravotný účinok je už dobre známy. Môžete si vybrať z rôznych tvarov a hmotností. Dôležité je postupovať v silovom tréningu s loptami krok za krokom a nie hneď lámať rekordy. :-)
Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-6 z 6 položiek
1-6 z 6 položiek