Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Látkové vložky z moderných materiálov si v posledných rokoch našli medzi ženami veľa nadšených používateľov. Sú veľmi pohodlné, ekologické a úsporné (vydržia niekoľko rokov). Sú vždy po ruke, už nemusíte myslieť na nákup jednorazových toaletných potrieb. Môžete si tiež vybrať, v akom pracom géle alebo prášku ich budete prať, čím určíte, aké chem...

Látkové vložky z moderných materiálov si v posledných rokoch našli medzi ženami veľa nadšených používateľov. Sú veľmi pohodlné, ekologické a úsporné (vydržia niekoľko rokov). Sú vždy po ruke, už nemusíte myslieť na nákup jednorazových toaletných potrieb. Môžete si tiež vybrať, v akom pracom géle alebo prášku ich budete prať, čím určíte, aké chemikálie sa dostanú (alebo nedostanú) na vaše intímne partie.

Ako používať a prať látkové podložky?

Používanie látkových vložiek je jednoduché, vložíte si ich do spodnej bielizne ako bežné vložky, len si ich neprilepíte, ale pripnete okolo nohavičiek. Spodná strana vložky je vyrobená z protišmykového materiálu, aby sa zabránilo nechcenému posúvaniu vložky. Ak používate vložky mimo domova, bude sa vám hodiť nepriepustné vrecko, do ktorého ich môžete uložiť, kým sa vrátite domov.

"Väčšina žien sa obáva prania vložiek a zároveň je to najčastejší dôvod, prečo ženy odmietajú toto pohodlné riešenie menštruačnej hygieny. V dobe automatických práčok to však nie je až taká práca navyše." - Na našom blogu nájdete prehľadne napísané užitočné rady, ako prať látkové vložky.

Ktoré látkové podložky si vybrať?

Na českom trhu je veľa rôznych značiek - domácich aj zahraničných. Vložky si môžete vybrať podľa materiálu, veľkosti, savosti alebo farby. Na začiatok odporúčame kúpiť niekoľko rôznych, vyskúšať ich a potom doplniť výbavu podľa toho, ktoré vám najviac vyhovujú. Najlepší štartovací balíček si môžete vyhľadať aj v našich výhodných súpravách.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-30 z 134 položiek
na stránku
1-30 z 134 položiek