Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Prírodná kozmetika je našou srdcovou záležitosťou! Rovnako ako menštruačné výrobky, testujeme ich na sebe, a preto ponúkame len kvalitnú kozmetiku s certifikátom BIO. Mnohé zložky obsiahnuté v ponúkanej kozmetike pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva, šetrného zberu divo rastúcich bylín a, samozrejme, táto kozmetika nebola testovaná na zvi...

Prírodná kozmetika je našou srdcovou záležitosťou! Rovnako ako menštruačné výrobky, testujeme ich na sebe, a preto ponúkame len kvalitnú kozmetiku s certifikátom BIO. Mnohé zložky obsiahnuté v ponúkanej kozmetike pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva, šetrného zberu divo rastúcich bylín a, samozrejme, táto kozmetika nebola testovaná na zvieratách.

Čo je certifikácia BDIH?

Napríklad naša obľúbená značka Argital je na to hrdá. Tento certifikát je jednou z najstarších značiek kvality pre prírodnú kozmetiku a najdôležitejšou podmienkou na jeho získanie je použitie výlučne prírodných zložiek v maximálnom možnom množstve, ktoré pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva alebo ekologického zberu v prírode. Veľký dôraz sa kladie aj na ochranu zvierat. 

Čo je CPK a CPK bio?

CPK je skratka pre certifikovanú prírodnú kozmetiku. Túto značku majú kozmetické výrobky českej značky Nobilis Tilia, pokiaľ nemajú aj ešte prísnejšie označenie CPK bio - Certifikovaná prírodná biokozmetika. Najdôležitejšou podmienkou na získanie tohto certifikátu je používanie výlučne prírodných surovín, ktoré sa získavajú udržateľným spôsobom. Výrobok musí obsahovať aj zložky získané z ekologického poľnohospodárstva. Dôraz sa kladie aj na ochranu životného prostredia a minimálny vplyv na prírodu.

  • CPK = najmenej 85 % zložiek výrobku je prírodného pôvodu
  • CPK bio = najmenej 90 % zložiek prírodného pôvodu a najmenej 20 % hmotnosti prírodných zložiek musí byť bio. 

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-30 z 48 položiek
na stránku
1-30 z 48 položiek