Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Umývať či neumývať? Nie, to nie je hamletovská otázka! Hlasujeme za mýtus, aj keď vieme, že nič sa nemá preháňať. Otázkou je, čím umývať naše intímne partie, aby sme sa nedostali do problémov s narušenou vaginálnou rovnováhou a narušenou obranyschopnosťou našej priateľskej mikroflóry. V tejto kategórii nájdete čistiace gély a krémy vhodné na cit...

Umývať či neumývať? Nie, to nie je hamletovská otázka! Hlasujeme za mýtus, aj keď vieme, že nič sa nemá preháňať. Otázkou je, čím umývať naše intímne partie, aby sme sa nedostali do problémov s narušenou vaginálnou rovnováhou a narušenou obranyschopnosťou našej priateľskej mikroflóry. V tejto kategórii nájdete čistiace gély a krémy vhodné na citlivé intímne oblasti, jemné vlhčené obrúsky s vyváženým pH a ďalšie produkty vhodné na intímnu hygienu a starostlivosť o vnútorné a vonkajšie intímne oblasti.

Prečo používať intímne gély a peny?

Intímnym partiám a vaginálnemu prostrediu najviac prospieva pH okolo 4. V takýchto podmienkach sa dobre darí prirodzenej vaginálnej mikroflóre (laktobacily), ktorá chráni vnútorné prostredie pošvy pred nepriaznivými vplyvmi a "zlými" baktériami. Preto sa neodporúča umývať si intímne partie bežnými sprchovými gélmi. Na rozdiel od bežných "výplachov" je intímny gél jemným a bezpečným riešením intímnej hygieny, ktoré neoslabuje prirodzenú obranyschopnosť pošvy.

Trápia vás vaginálne ťažkosti? Svrbí? Neexistuje leto, kedy by ste nezažili aspoň jednu mykózu? Užitočné tipy nájdete v článku Leto a (ne)pohodlie v intímnych partiách na našom blogu.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-13 z 13 položiek
1-13 z 13 položiek