Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Inkontinencia moču je nekontrolovaný, nechcený únik moču, ku ktorému dochádza vtedy, keď to nechceme. Hoci únik moču fyzicky nebolí, je pre dotyčného veľmi nepríjemný a obmedzuje jeho pracovný, spoločenský a niekedy aj intímny život. Dôležité je nespoliehať sa na to, že zmiznú samé od seba, ani si na ne nezvyknúť ako na niečo, čo nevyhnutne patr...

Inkontinencia moču je nekontrolovaný, nechcený únik moču, ku ktorému dochádza vtedy, keď to nechceme. Hoci únik moču fyzicky nebolí, je pre dotyčného veľmi nepríjemný a obmedzuje jeho pracovný, spoločenský a niekedy aj intímny život. Dôležité je nespoliehať sa na to, že zmiznú samé od seba, ani si na ne nezvyknúť ako na niečo, čo nevyhnutne patrí k veku. Inkontinenciu moču možno riešiť a zvládnuť pomocou diskrétnych pomôcok.

Jeden z príznakov menopauzy

Oslabenie svalov panvového dna patrí k vyššiemu veku, takže inkontinencia je často problémom žien v menopauze. Štatistiky uvádzajú, že 20 % žien vo veku okolo 45 rokov je postihnutých touto chorobou.

Vhodným cvičením môžete obnoviť pružnosť svalov panvového dna. Okrem špeciálnych cvikov na panvové dno, ako sú Venušine guličky, panvovému dnu prospievajú aj pohyby zamerané na hlboký stabilizačný mechanizmus, ako sú joga, pilates, tanec a cvičenia s balančnými pomôckami...

  • Vyskúšajte inkontinenčnú bielizeň, aby ste sa cítili sebaisto.
  • Absorpčné nohavičky sú úplne diskrétne, pretože vyzerajú ako bežná spodná bielizeň.

Na rozdiel od menštruačných nohavičiek sú inkontinenčné nohavičky špeciálne prispôsobené na absorpciu moču. Vnútorná vložka má antibakteriálne a protizápachové vlastnosti. V prípade slabej inkontinencie sa ženám z Maluna.cz veľmi osvedčili aj menštruačné nohavičky, napríklad od austrálskej značky Modibodi.

Nie ste si istí, ktoré nohavičky sú vhodné na menštruáciu a ktoré na inkontinenciu? Prečítajte si článok Menštruačná alebo inkontinenčná bielizeň? na našom blogu.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-10 z 10 položiek
1-10 z 10 položiek