Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Pohlavie
Viac... Menej
Cieľová destinácia
Viac... Menej
Veľkosť
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

COVERT Underwear

Radi podporujete miestnu výrobu? Potom sa zoznámte so značkou Covert, ktorá vyrába neviditeľnú spodnú bielizeň a dámske a pánske tričká pod košele a iné formálne oblečenie.

Neviditeľné tričká vymyslela v roku 2007 lektorka etikety a imidžu Hana Vydrová pre svojich klientov, ktorým vadilo, že staré dobré tielka nezakrývajú ochlpenie na hrudi a nezabraňujú poteniu na košeli a že biele tričká sú pod košeľou príliš viditeľné. Spolu s Romanou Pazderovou Hana Vydrová vybudovala značku COVERT Underwear, ktorá sa špecializuje na prémiovú neviditeľnú spodnú bielizeň a okrem pánskych tričiek ponúka aj neviditeľné tričká, tielka a nohavičky pre ženy.

Covert Underwear bezšvové telové tričká a neviditeľná spodná bielizeň

Prečo sa táto špeciálna spodná bielizeň a tričká označujú ako "neviditeľné"? Tento pojem znamená, že majú prirodzenú telovú farbu a sú vyrobené na špeciálnych pletacích strojoch. Okraje tričiek nie sú zdvojené a prešité, ale ploché, teda úplne hladké. Neviditeľná spodná bielizeň nevytvára viditeľné línie pod vrchným oblečením, ako sú priliehavé sukne, pánske košele, dámske blúzky alebo nohavice.

Tričká Invisible sú vyrobené zo 100 % organickej bavlny, ktorá má vynikajúcu schopnosť absorbovať pot, je antialergická a má antibakteriálne vlastnosti. V prípade spodnej bielizne je bavlna kombinovaná s elastanom, čo zaručuje, že sa bielizeň dokonale prispôsobí telu.

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-8 z 8 položiek
1-8 z 8 položiek