Zľava 15 % na Modibodi
Menštruačné nohavičky až -32 %
Zľava 15 % na Modibodi

Filtrovanie podľa kategórie

Pohlavie
Viac... Menej
Cieľová destinácia
Viac... Menej
Veľkosť
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Legenda medzi pohármi a držiteľ mnohých ocenení

Mooncup je priekopníkom medzi menštruačnými kalíškami, je to jeden z prvých kalíškov na trhu vyrobených z lekárskeho silikónu a bol to tiež prvý kalíšok, ktorý začal zakladateľ Maluna.sk dovážať do Českej republiky. V porovnaní s prvými tuhšími modelmi je súčasný Mooncup príjemnejší. Čo sa nezmenilo, je výroba v Anglicku.

Výroba a samozrejme aj samotný výrobok sú ekologické a spoločnosť Mooncup Ltd. za to získala niekoľko významných ocenení a certifikátov: od roku 2004 je držiteľom certifikátov Vegánskej spoločnosti a Vegetariánskej spoločnosti. V roku 2007 získala štatút "Best Buy" od časopisu Ethical Consumer, ktorý ju hodnotil na základe viac ako 20 environmentálnych a etických kritérií. Mooncup bol zaradený medzi najlepšie výrobky v Sprievodcovi dobrým nakupovaním a v roku 2007 získal ocenenie Women in Ethical Business Award.

Čistý minimalizmus

V súlade s minimalistickým ideálom je Mooncup stále k dispozícii len v čírej farbe - a v dvoch veľkostiach, A a B, čo znamená after a before, teda po a pred pôrodom. A má teda imaginárnu veľkosť 2 a B má veľkosť 1. V porovnaní s niektorými inými košíčkami má Mooncup väčší horný okraj, a preto lepšie drží tvar pri vyberaní a tiež sa ľahšie rozkladá pri vkladaní.

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-1 z 1 položky
1-1 z 1 položky