Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

O nás

Kto sme? Kto stojí za firmou MALUNA?

MALUNU tvoria ženy (najmä) pre ženy. Do júna 2018 ste tento obchod a náš blog mohli nájsť pod názvom Kalíšek.cz. Tento názov vznikol ešte v roku 2007 a po tak dlhej dobe nevystihoval správne všetky produkty, ktoré ponúkame. Na začiatku dve nadšené kamarátky ponúkali len menštruačné kalíšky.

Dnes e-shop ponúka kompletný sortiment menštruačných hygienických výrobkov a mnoho vecí, ktoré môžu ženám spríjemniť menštruáciu. Preto dostal e-shop "nový kabát" a názov - MALUNA!

Z dvoch priateľov, ktorí stáli pri zrode celého podniku, je dnes prítomná len jedna - Ilona Bittnerová. Nejde však o tradičný príbeh rozhádaných podnikateliek, len Magda dala prednosť vedeckej kariére. Samozrejme, časom sa pridali aj ďalšie ženy a externe zamestnávame aj skvelých programátorov a ďalších šikovných mužov. A ak by ste chceli niečo ešte osobnejšie, pozrite sa sem ;)

maluna-obchod-pro-zeny-6

Ilona Bittnerová, foto Lilia Nguyen.

Prečo to robíme?

Takmer všetko, čo predávame na našich webových stránkach, používa niekto z nás a sme s tým veľmi spokojní. Cestou "niečo vyskúšame" -> "páči sa nám to" -> "predávame to" sa tovar dostáva na našu webovú stránku. Chceme, aby sa každá žena počas menštruácie cítila v pohode - t. j. aby mala menštruačnú pomôcku, ktorá jej vyhovuje a ktorá je zároveň bezpečná pre jej zdravie.

Ženy sa často boja vyskúšať niečo nové alebo nezvyčajné. Z vlastnej skúsenosti vieme, že menštruačný kalíšok je skvelá vec a odporúčame ho vyskúšať. Nie je to však riešenie pre všetky ženy. To je v poriadku - ponúkame jednorazové výrobky rôznych typov a veľkostí (samozrejme, z organickej bavlny a bez chemikálií) a ponúkame aj menštruačné špongie, látkové vložky a menštruačné nohavičky. Stačí si vybrať a vyskúšať!

hygienicke-zbozi

 

Čo nájdete na našich webových stránkach?

Množstvo informácií! Ako ste sa mohli dočítať v úvode tohto článku, s menštruačnými kalíškami sme začali už pred rokmi. Podle nich sa nazývá náš blog Kalíšek.cz, kde sme napísali čo najviac informácií o pohároch a neustále pridávame nové skúsenosti a poznatky. Skrátka, venujeme sa zhromažďovaniu informácií o hrnčekoch :) - ako ich používať, ako ich čistiť, ako si vybrať veľkosť ... Zároveň vyberáme tie najlepšie, najpraktickejšie a najkrajšie hrnčeky z celého sveta a ponúkame vám ich v našom e-shope www.maluna.sk.

Prinášame vám však aj množstvo informácií o menštruácii, ťažkostiach a radostiach s ňou spojených, ženskej cyklickosti, ženskej sexualite, prirodzenej antikoncepcii alebo jednoducho o veciach, ktoré nám ženám spríjemňujú život.