Menštruačné nohavičky až -32 %
Zľava 15 % na Modibodi

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Každý má v šatníku plavky, ale plavky v tejto kategórii sú výnimočné! Objavte nepriepustné absorpčné plavky, ktoré zvládnu strednú a ľahkú menštruáciu, ale môžete ich nosiť aj mimo svojich dní. Sú praktickou poistkou, keď očakávate menštruáciu, ale nie ste si istá, kedy príde. Okrem toho si menštruačné plavky poradia aj s miernou inkontinenciou....

Každý má v šatníku plavky, ale plavky v tejto kategórii sú výnimočné! Objavte nepriepustné absorpčné plavky, ktoré zvládnu strednú a ľahkú menštruáciu, ale môžete ich nosiť aj mimo svojich dní. Sú praktickou poistkou, keď očakávate menštruáciu, ale nie ste si istá, kedy príde. Okrem toho si menštruačné plavky poradia aj s miernou inkontinenciou.

Dámske a dievčenské nepremokavé plavky

Výhodou menštruačných plaviek je, že sú úplne diskrétne a nikto nevie o špeciálnej tenkej vložke všitej vo vnútri, pokiaľ mu toto tajomstvo neprezradíte vy sama. Menštruačné plavky sú hitom posledných sezón a najmä pre dievčatá, ktoré sa nekamarátia s tampónom, zachraňujú leto a zábavu pri bazéne.

Veselé dámske plavky Dedoles

Rada kombinujete rôzne horné a spodné diely plaviek? V ponuke Maluna.sk nájdete aj jednodielne a dvojdielne plavky značky Dedoles, povestné svojim rozpustilým dizajnom, ktorý sa farieb rozhodne nebojí. Môžete sa tak na sezónu vybaviť menštruačnými aj bežnými plavkami a kombinovať ich podľa potreby a ľubovôle.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-30 z 56 položiek
na stránku
1-30 z 56 položiek