Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Prírodné morské huby sú na trhu dostupné už nejaký čas. Sú obľúbené ako umývacie a kozmetické špongie najmä vďaka svojim dezinfekčným účinkom a vysokej absorpčnej schopnosti. Ako prírodná možnosť dámskej intímnej hygieny ešte stále nie sú veľmi známe, ale podľa skúseností žien v našom tíme a spätnej väzby od našich zákazníčok sa nebojíme povedať...

Prírodné morské huby sú na trhu dostupné už nejaký čas. Sú obľúbené ako umývacie a kozmetické špongie najmä vďaka svojim dezinfekčným účinkom a vysokej absorpčnej schopnosti. Ako prírodná možnosť dámskej intímnej hygieny ešte stále nie sú veľmi známe, ale podľa skúseností žien v našom tíme a spätnej väzby od našich zákazníčok sa nebojíme povedať, že každý, kto vyskúšal intímne špongie, sa ich nemôže nabažiť!

Objavte tampón z morskej huby

Menštruačné morské hubky sú selektívne, veľmi jemné hubky, preto sú drahšie ako kozmetické morské hubky podobnej veľkosti. Ich používanie je veľmi jednoduché. Hubka sa namočí, čím zmäkne. Prebytočná voda sa vytlačí a vloží do pošvy podobne ako tampón. Po určitom čase (v závislosti od sily menštruácie) hubku vyberte, umyte ju a môžete ju opäť použiť. Výhodou je, že na rozdiel od bežných tampónov intímna špongia nevysušuje a neotiera vaginálnu sliznicu a nenarušuje pH intímnych partií. A áno, nemá ani žiadnu šnúrku, ktorá by mohla nezbedne vykúkať z bielizne! :-)

Jedna intímna špongia vydrží približne 6 mesiacov, takže je nielen ekologickým, ale aj ekonomickým menštruačným riešením. Priebežná starostlivosť o hubky je tiež jednoduchá - dezinfikujú sa soľným kúpeľom.

  • Hubku si obľúbili mladé dievčatá, pre ktoré je problém používať tampón alebo pohárik.
  • Niektorým ženám vyhovuje používanie hubky počas celej menštruácie.
  • Iní zákazníci uprednostňujú hubku len počas slabších dní na konci cyklu.
  • Pri silnej menštruácii kombinujte so savými nohavičkami alebo hygienickou vložkou.
  • Huba je tiež dobrou pomôckou pri milovaní počas menštruácie.
  • Počas sexu netlačia na žiadneho z partnerov a po skončení sexu sa nemusíte zaoberať špinavými obliečkami.

Aký je rozdiel medzi minerálnou a žltou hubou?

Menštruačné špongie sú k dispozícii v dvoch variantoch, ako žltá alebo minerálna špongia. Rozdiel vzniká v procese čistenia. Hnedá minerálna špongia sa ručne čistí a neumýva od prírodného hnedého farbiva, t. j. nosiča solí a minerálov. Vyšší obsah minerálov je pre mnohé ženy výhodou tejto možnosti. Pri žltých hubách je proces čistenia dlhší, huby sa umývajú, kým sa nezbavia hnedého farbiva. Obsah minerálov v hnedej intímnej hube je približne 70 % pôvodných minerálov z mora, vyčistená huba po umytí ich obsahuje asi 30-35 %.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-7 z 7 položiek
1-7 z 7 položiek