Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Legíny sú veľmi prínosnou a všestrannou súčasťou ženského šatníka. Málokto z nás si vie predstaviť športovanie alebo pobyt doma bez tohto praktického kusu oblečenia. Pri správnej kombinácii sa legíny dajú nosiť aj na väčšie príležitosti, ako je prechádzka so psom alebo hodina jogy. V našej ponuke nájdete pohodlné legíny z bambusu šité v Českej r...

Legíny sú veľmi prínosnou a všestrannou súčasťou ženského šatníka. Málokto z nás si vie predstaviť športovanie alebo pobyt doma bez tohto praktického kusu oblečenia. Pri správnej kombinácii sa legíny dajú nosiť aj na väčšie príležitosti, ako je prechádzka so psom alebo hodina jogy. V našej ponuke nájdete pohodlné legíny z bambusu šité v Českej republike, ako aj absorpčné legíny, ktoré slúžia ako samostatná alebo poistná menštruačná pomôcka.

České bambusové legíny Meracus

Bambusová viskóza je príjemný hypoalergénny materiál s termoregulačnými vlastnosťami - v lete chladí a v zime hreje. Legíny z bambusu sú veľmi pohodlné na nosenie. Česká značka Meracus ponúka legíny v rôznych farbách, v dlhej a trojštvrťovej verzii. Môžete si vybrať legíny s gumou alebo bez nej.

Menštruačné legíny Modibodi

Funkčné legíny Modibodi sú vhodné ako samostatná menštruačná pomôcka pri stredne silnej až silnej menštruácii alebo ako poistka proti úniku počas veľmi silnej menštruácie. Ich absorpčná kapacita zodpovedá 2 až 3 tampónom a môžu sa používať aj pri úniku spojenom s oslabeným močovým mechúrom. Úniky tohto typu stáli za vznikom tejto značky, ktorej výrobky umožňujú ženám športovať bez obmedzení nielen počas menštruácie.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-20 z 20 položiek
1-20 z 20 položiek