Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Vrátenie tovaru a reklamácie

Odstúpení od zmluvy

Ak si u nás zakúpite tovar, môžete ho do 30 dní vrátiť bez udania dôvodu. Avšak len v prípade, že tovar nebol používaný a nevykazuje známky opotrebovania alebo poškodenia. Nemusíte uvádzať dôvod vrátenia, ale musíte vyplniť formulár na vrátenie tovaru, ktorý nájdete tu TU.

V prípade intímneho a erotického tovaru sa tovar po vybratí z obalu nemôže vrátiť.

Rozbalený tovar vráťte len vtedy, ak sa nepoužíval, je úplne čistý, nepraný a nevykazuje známky opotrebovania alebo poškodenia. Vyhradzujeme si právo odmietnuť vrátenie tovaru.

Postup vrátenia:

1. Vyplnený formulár vložte do obalu (formulár na stiahnutie TU)

2. Tovar môžete bezplatne vrátiť prostredníctvom ktorejkoľvek pobočky Packeta. Stačí, ak balík prinesiete na pobočku Packeta a operátorovi oznámite kód 906 706 15. Tovar bude následne doručený do nášho skladu. Doručenie balíka do nášho skladu trvá 2 - 5 dní. Náklady na tento spôsob prepravy hradíme my.

3. Tovar môžete poslať aj akýmkoľvek dopravcom na adresu skladu: OC Danubia - Pikito Trenírkáreň.sk, Panónska cesta 38/A 851 04, Bratislava-Petržalka, Slovensko Náklady na túto prepravu znáša zákazník.

Výmena tovaru

Tovar nie je možné vymeniť za iný tovar. Ak vám tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, môžete od zmluvy odstúpiť - pozri vyššie.

Reklamácie tovaru

Pokud při převzetí zboží zjistíte, že je zboží vadné či je objednávka nekompletní, neprodleně nás kontaktujte a situaci rychle vyřešíme. Na zboží se samozřejmě také vztahuje dvouletá reklamační lhůta a v případě závady je možné jej reklamovat. V takovém případě doporučujeme nás kontaktovat emailem na info@maluna.sk, ve kterém uvedete co je za problém a poté se domluvíme co dál. Ke každé reklamaci přistupujeme individuálně a ne všechno zboží je nutné posílat zpět.

FORMULÁR - Vrátenie tovaru a reklamácie

Viac informácií nájdete v našich Obchodnich podmínkách.