Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Je pravda, že jedným z príznakov menopauzy je vaginálna suchosť, ktorá priamo súvisí so zvýšeným rizikom vaginálnych infekcií alebo bolesti po pohlavnom styku. Vaginálna suchosť je dôsledkom zmeny hladiny hormónov a nepridáva vám na nálade ani na milostnom živote. V tejto kategórii preto nájdete vhodné produkty pre vaginálnu pohodu v menopauze. ...

Je pravda, že jedným z príznakov menopauzy je vaginálna suchosť, ktorá priamo súvisí so zvýšeným rizikom vaginálnych infekcií alebo bolesti po pohlavnom styku. Vaginálna suchosť je dôsledkom zmeny hladiny hormónov a nepridáva vám na nálade ani na milostnom živote. V tejto kategórii preto nájdete vhodné produkty pre vaginálnu pohodu v menopauze. Od jemných produktov, ktoré pomáhajú pri problémoch, až po šetrné intímne hygienické a lubrikačné gély.

Ako obnoviť vlhkosť vagíny?

Vhodný bylinný nálev má pozitívny účinok na vaginálnu suchosť. Pri tomto procese sa voňavá para z bylín aplikuje na intímne partie, ktoré sa príjemne zahrejú a účinné látky sa vstrebávajú do tela cez vaginálnu sliznicu. Ak ste ešte neobjavili bylinnú infúziu, príznaky menopauzy sú dobrým dôvodom, aby ste ju vyskúšali.

  • Používajte jemné intímne gély, ktoré nevysušujú a nedráždia.
  • Vyskúšajte jemné lubrikanty a vaginálne gély s kyselinou hyalurónovou.
  • Kyselina hyalurónová obnovuje výživu a pružnosť tkanív.
Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-13 z 13 položiek
1-13 z 13 položiek