Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Premýšľate o tom, v čom periete, aké čistiace prostriedky doma používate a čo sa s tým všetkým deje po vypustení do kanalizácie? Potom je táto kategória určená pre vás! Všetko, čo používame, ovplyvňuje naše zdravie a vzhľad prírody okolo nás. Prechod z komerčných na ekologické pracie a čistiace prostriedky niekedy nie je jednoduchý, ale určite s...

Premýšľate o tom, v čom periete, aké čistiace prostriedky doma používate a čo sa s tým všetkým deje po vypustení do kanalizácie? Potom je táto kategória určená pre vás! Všetko, čo používame, ovplyvňuje naše zdravie a vzhľad prírody okolo nás. Prechod z komerčných na ekologické pracie a čistiace prostriedky niekedy nie je jednoduchý, ale určite sa oplatí. Ekologický nemusí znamenať "príliš drahý" alebo "málo účinný". Stačí si len dobre prečítať návod a pustiť sa do práce!

Ako a prečo prať bez chemikálií?

Bežné pracie prostriedky obsahujú rôzne zložky, ako sú syntetické pracie prostriedky, zmäkčovadlá vody, optické zjasňovače, syntetické vonné látky... Kokteil látok, ktoré prichádzajú do kontaktu s našou pokožkou pri praní v bežných pracích prostriedkoch, môže spôsobiť alebo zhoršiť kožné alergie. Preto sa oplatí prať ekologicky nielen pre životné prostredie, ale aj pre vaše zdravie.

  • Začínate s ekologickým praním? Nezabudnite práčku zbaviť usadenín a nečistôt.
  • Práčku môžete vyčistiť aj netoxickým spôsobom pomocou octu a jedlej sódy.

Pranie menštruačných nohavičiek a hygienických vložiek

Náš sortiment zahŕňa aj vhodné výrobky na starostlivosť o opakovane použiteľné menštruačné pomôcky, ako sú menštruačné nohavičky a látkové vložky. Ženy sa často obávajú ich prania, ale nohavičky aj vložky možno prať v bežnej práčke. Rady a tipy, ako prať látkové vložky, sme pre vás pripravili v článku na našom blogu.

Pýtate sa, ako prať menštruačné nohavičky? Pred prvým praním nohavičky vyperte a majte na pamäti, že počas niekoľkých prvých praní sa ich absorpčné "superschopnosti" len aktivujú. Vždy dodržiavajte pokyny výrobcu na pranie. Nohavičky sa môžu prať s ostatnou bielizňou, rovnako ako látkové vložky, ale je lepšie ich prať vo vrecku na pranie, aby sa neskrátila ich životnosť. Perte v jemnom pracom géle, nie v sypkom prášku, nepoužívajte zmäkčovač tkanín. Nesušte v sušičke. Sušte voľne, nie na ohrievači. Obrátenou stranou nadol budú nohavičky schnúť rýchlejšie.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-30 z 93 položiek
na stránku
1-30 z 93 položiek