Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Na trhu je množstvo mazív. Ale aj v tomto prípade ide o výrobok, ktorý používame na naše najintímnejšie a najcitlivejšie miesta, takže sa oplatí o tom premýšľať. Pre ženu je veľmi dôležité, aby bola počas milovania dostatočne vzrušená, inak môže byť pre ňu sexuálna aktivita viac bolestivá ako príjemná. Mazivá pomáhajú, pretože zvlhčujú a znižujú...

Na trhu je množstvo mazív. Ale aj v tomto prípade ide o výrobok, ktorý používame na naše najintímnejšie a najcitlivejšie miesta, takže sa oplatí o tom premýšľať. Pre ženu je veľmi dôležité, aby bola počas milovania dostatočne vzrušená, inak môže byť pre ňu sexuálna aktivita viac bolestivá ako príjemná. Mazivá pomáhajú, pretože zvlhčujú a znižujú trenie. Otázkou je, aký lubrikant zvoliť, aby zanechal len príjemné spomienky, nie podráždenie, nerovnováhu vaginálneho prostredia alebo lepkavý pocit.

Prečo si vybrať jemný lubrikačný gél

V našej ponuke nájdete jemné prírodné lubrikanty na báze vody bez parabénov a iných problematických látok, ktoré majú optimálne pH a nedráždia intímne partie. Navyše sú vďaka svojmu zloženiu vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Vedeli ste, že lubrikanty na báze silikónu by sa nemali používať spolu so silikónovými erotickými pomôckami alebo menštruačnými kalíškami, pretože narúšajú ich povrch? Lubrikačné gély na vodnej báze sú vhodné nielen na zvlhčenie a zvýšenie pôžitku zo sexu, ale kvapka lubrikantu uľahčí aj zavádzanie menštruačného kalíška.

O čo najprirodzenejšom zvlhčovaní vagíny sme písali aj v článku Nebojte sa lubrikovať na našom blogu.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-6 z 6 položiek
1-6 z 6 položiek