Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Na trhu existuje nepreberné množstvo lubrikantov. Ale aj tu platí, že sa jedná o produkt, ktorý si nanášame do našej najintímnejšej a najcitlivejšej partie, a preto je na mieste zamyslenie. Pre ženu je veľmi kľúčové, aby pri milovaní bola dostatočne vzrušená, inak pre ňu môže sexuálna aktivita byť viac boľavá ako príjemná. Lubrikanty pomôžu, pre...

Na trhu existuje nepreberné množstvo lubrikantov. Ale aj tu platí, že sa jedná o produkt, ktorý si nanášame do našej najintímnejšej a najcitlivejšej partie, a preto je na mieste zamyslenie. Pre ženu je veľmi kľúčové, aby pri milovaní bola dostatočne vzrušená, inak pre ňu môže sexuálna aktivita byť viac boľavá ako príjemná. Lubrikanty pomôžu, pretože zvlhčujú a znižujú trenie. Otázkou je, aký lubrikant zvoliť, aby po ňom zostali len pekné spomienky, nie podráždenie, nerovnováha pošvového prostredia ani pocit ulepenia.

Prečo si vybrať šetrný lubrikačný gél

V našej ponuke nájdete šetrné prírodné lubrikanty založené na vodnej báze bez parabénov a ďalších problematických látok, ktoré majú optimálne pH a nedráždia intímne partie. Navyše sú vďaka svojmu zloženiu vhodné pre vegetariánov i vegánov.

Vedeli ste, že lubrikanty na báze silikónu nie je vhodné používať spolu so silikónovýmierotickými pomôckami či menštruačnými kalíškami, pretože narúšajú ich povrch? Lubrikačné gély na vodnej báze sa hodia nielen na zvlhčenie a väčšie potešenie zo sexu, ale kvapka lubrikantu uľahčí aj zavedenie menštruačného kalíška.

O čo najprirodzenejšom zvlhčení pošvy sme písali aj v článkuNebojte sa lubrikovať na našom blogu.

Zobraziť viac

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-9 z 9 položiek
1-9 z 9 položiek