Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Verili by ste, že najpredávanejšou položkou v tejto kategórii je vrecko na jemnú bielizeň? Okrem toho tu nájdete všetko nielen na ekologické pranie, ale aj na pranie menštruačných nohavičiek a látkových vložiek. Zákazníci sa nás na to často pýtajú. Vyskúšali sme rôzne pracie prostriedky a tie osvedčené, ktoré ponúkame, dali za pravdu zaužívaným ...

Verili by ste, že najpredávanejšou položkou v tejto kategórii je vrecko na jemnú bielizeň? Okrem toho tu nájdete všetko nielen na ekologické pranie, ale aj na pranie menštruačných nohavičiek a látkových vložiek. Zákazníci sa nás na to často pýtajú. Vyskúšali sme rôzne pracie prostriedky a tie osvedčené, ktoré ponúkame, dali za pravdu zaužívaným predstavám o ekologických pracích prostriedkoch: sú účinné a za rozumnú cenu. Dokonca aj vegáni si u nás môžu vybrať!

5 tipov na ekologické a efektívne pranie

Chcete zefektívniť pranie? Najlepšie je ho prať v mäkkej vode. Pomocou testovacích prúžkov zistite tvrdosť vody, ktorá prúdi do práčky. Ak zistíte, že máte tvrdú vodu, môžete použiť zmäkčovač vody.

Používate vrecká na bielizeň? Ak chcete, aby vaša spodná bielizeň, podprsenky a menštruačné nohavičky zostali dlho pekné, perte ich vo vrecku na pranie.

Poznáte mydlá z Marseille? Obľúbené prírodné mydlá Marseille sú všestranné. A tiež hypoalergénny! Môžete ich používať na čistenie tela a jemné umývanie.

V našom sortimente nenájdete zmäkčovadlá, pretože sa nehodia pre funkčné vrstvy menštruačných nohavičiek. :-) Odporúčame dezinfekčné zmäkčovače, ktoré zmäkčia a zároveň dezinfikujú vašu spodnú bielizeň. Sú skvelé pri praní látkových vložiek, uterákov alebo látkových plienok.

Udržujte čistú aj práčku. Všetci chceme mať čistú bielizeň, ale často zabúdame na hygienu príručného boxu, ktorý ju za nás vyperie. Starostlivosť o práčku zahŕňa pravidelné čistenie filtra, zásobníka na prášok a bubna, ako aj odstraňovanie vápenatých usadenín, mastnoty a iných nečistôt zo záhybov a tesnení. Na účinné čistenie môžete použiť to, čo máte doma: ocot a jedlú sódu. Stačí naliať ocot do bubna, sódu bikarbónu do dávkovača a potom spustiť prístroj na najvyšší stupeň teploty.

Pranie menštruačných nohavičiek a hygienických vložiek

Náš sortiment zahŕňa aj vhodné výrobky na starostlivosť o opakovane použiteľné menštruačné pomôcky, ako sú menštruačné nohavičky a látkové vložky. Ženy sa často obávajú ich prania, ale nohavičky aj vložky možno prať v bežnej práčke. Rady a tipy, ako prať látkové vložky, sme pre vás pripravili v článku na našom blogu.

Pýtate sa, ako prať menštruačné nohavičky? Pred prvým praním nohavičky vyperte a majte na pamäti, že počas niekoľkých prvých praní sa ich absorpčné "superschopnosti" len aktivujú. Vždy dodržiavajte pokyny výrobcu na pranie. Nohavičky sa môžu prať s ostatnou bielizňou, rovnako ako látkové vložky, ale je lepšie ich prať vo vrecku na pranie, aby sa neskrátila ich životnosť. Perte v jemnom pracom géle, nie v sypkom prášku, nepoužívajte zmäkčovač tkanín. Nesušte v sušičke. Sušte voľne, nie na ohrievači. Obrátenou stranou nadol budú nohavičky schnúť rýchlejšie.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-13 z 13 položiek
1-13 z 13 položiek