Menštruačné nohavičky až -32 %
Zľava 15 % na Modibodi

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Menštruačné nohavičky vhodné na použitie počas menštruácie v noci. Nohavičky majú predĺženú savú a nepriepustnú vrstvu v zadnom okraji. Niektoré typy majú predĺženú vrstvu v zadnej a prednej časti, čo je vhodné, ak spíte na bruchu. Nočné menštruačné nohavičky sú praktickou a spoľahlivou pomôckou, ktorú možno použiť ako samostatnú menštruačnú pom...

Menštruačné nohavičky vhodné na použitie počas menštruácie v noci. Nohavičky majú predĺženú savú a nepriepustnú vrstvu v zadnom okraji. Niektoré typy majú predĺženú vrstvu v zadnej a prednej časti, čo je vhodné, ak spíte na bruchu. Nočné menštruačné nohavičky sú praktickou a spoľahlivou pomôckou, ktorú možno použiť ako samostatnú menštruačnú pomôcku alebo ju vyskúšať ako bezpečnostnú pomôcku v kombinácii s inou menštruačnou pomôckou.

Vyberte si presne také nohavičky, ktoré vám budú vyhovovať. Ponúkame rôzne strihy, veľkosti od detských až po 6XL, mnoho rôznych farieb a samozrejme modely od športových až po čipkované.

Menštruačné nohavičky vhodné na noc sa odporúčajú mladým dievčatám ako poistka pre situácie, keď menštruujú, prespávajú u kamarátky, idú na školský výlet atď. Nedovoľte, aby sa vaša dcéra cítila trápne. Menštruačné nohavičky sú užitočné aj vo chvíľach neistoty, keď presne neviete, kedy sa vám začne menštruácia - môžete ich nosiť aj pred jej začiatkom.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-30 z 53 položiek
na stránku
1-30 z 53 položiek