Menštruačné nohavičky až -32 %
Zľava 15 % na Modibodi

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Menštruačné nohavičky vo veľkostiach vhodných pre mladé dievčatá. V dnešnej dobe začínajú niektoré dievčatá menštruovať už pred 10 rokom veku. Nielen v takomto prípade sú menštruačné nohavičky jednou z najvhodnejších pomôcok. Ide totiž o praktickú a spoľahlivú pomôcku na dni menštruácie, ktorej použitie je jednoduché a na prvý pohľad nie je nič ...

Menštruačné nohavičky vo veľkostiach vhodných pre mladé dievčatá. V dnešnej dobe začínajú niektoré dievčatá menštruovať už pred 10 rokom veku. Nielen v takomto prípade sú menštruačné nohavičky jednou z najvhodnejších pomôcok. Ide totiž o praktickú a spoľahlivú pomôcku na dni menštruácie, ktorej použitie je jednoduché a na prvý pohľad nie je nič poznať. Pre dievčatá môže byť dôležité, aby sa ich spolužiaci nedozvedeli, že menštruujú.

Menštruačné nohavičky vhodné na noc sa odporúčajú mladým dievčatám ako poistka pre situácie, keď menštruujú, prespávajú u kamarátky, idú na školský výlet atď. Nedovoľte, aby sa vaša dcéra cítila trápne. Menštruačné nohavičky sú užitočné aj vo chvíľach neistoty, keď presne neviete, kedy sa vám začne menštruácia - môžete ich nosiť aj pred jej začiatkom.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-21 z 21 položiek
1-21 z 21 položiek