Menštruačné nohavičky až -32 %
Zľava 15 % na Modibodi

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Menštruačné nohavičky pre dievčatá sú za nás pomôcka no. 1. Alebo tisíce ďakovných listov! Špeciálna menštruačná bielizeň je totiž na nerozoznanie od normálnych nohavičiek a na rozdiel od vložky o nich ani neviete. Hlavne nie je potrebné nič zavádzať dovnútra, čo je pre veľa dievčat dôležité, keď prvé mesiačiky prídu napríklad už v deviatich rok...

Menštruačné nohavičky pre dievčatá sú za nás pomôcka no. 1. Alebo tisíce ďakovných listov! Špeciálna menštruačná bielizeň je totiž na nerozoznanie od normálnych nohavičiek a na rozdiel od vložky o nich ani neviete. Hlavne nie je potrebné nič zavádzať dovnútra, čo je pre veľa dievčat dôležité, keď prvé mesiačiky prídu napríklad už v deviatich rokoch. Nohavičky sú pohodlné a priedušné, takže sa hodí aj ako poistka, keď sú mesiačiky nepravidelné.

Výhody menštruačných nohavičiek pre dievčatá

  • Ich používanie zvládne úplne každý.
  • Nikto nič nespozná ani pri prezliekaní na telocvik.
  • Počiatočná investícia sa oplatí v priebehu niekoľkých mesiacov.

Menštruačné nohavičky sa dajú kombinovať aj s ďalšími pomôckami. Pre pokročilejšie slečny s menštruačným kalíškom alebo napríklad s vložkou. Nohavičky sa robia aj vo variante s predĺženou savou vložkou (a nohavičkové), čo rieši množstvo starostí so spaním mimo domova v čase menštruácie.

„Odporúčam kombináciu menštruačných nohavičiek a jednorazových vložiek na cesty či prespanie pri kamarátke. V takýchto situáciách nikto nechce zažiť nehodu, a tak je najlepšie vziať sibežné nohavičky a vložku a cez ne, pokojne namiesto pyžamá, ešte kraťáskové menštruačné nohavičky ako poistku," odporúča Ilona Bittnerová v našom článku o vhodných pomôckach pre prvú menštruáciu.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-13 z 13 položiek
1-13 z 13 položiek