Menštruačné nohavičky až -32 %
Zľava 15 % na Modibodi

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Menštruačné plavky sú úžasná vychytávka - a pre dievčatá predovšetkým. Prvé mesiačiky prichádzajú skôr a skôr a napríklad pre deväť- či desaťročné dievčatá je zavádzanie tampónu ťažko predstaviteľné, ani ich mamičky si často neželajú, aby s tampóny začínali tak skoro. Zároveň sú tu letné tábory, plavecké kurzy, dovolenky pri mori a vyčíňanie u s...

Menštruačné plavky sú úžasná vychytávka - a pre dievčatá predovšetkým. Prvé mesiačiky prichádzajú skôr a skôr a napríklad pre deväť- či desaťročné dievčatá je zavádzanie tampónu ťažko predstaviteľné, ani ich mamičky si často neželajú, aby s tampóny začínali tak skoro. Zároveň sú tu letné tábory, plavecké kurzy, dovolenky pri mori a vyčíňanie u susedov v bazéne. Čo s tým, keď sa o slovo hlási aj menštruácia? Menštruačné plavky pre dievčatá sú praktické a zdravé riešenie pre kúpanie počas menštruácie.

Ako fungujú menštruačné plavky pre dievčatá

Nepremokavé plavky pre dievčatá fungujú ako samostatná menštruačná pomôcka pri slabej a stredne silnej menštruácii. Pri veľmi silnej menštruácii slúži ako poistka ku kalíšku,menštruačnej hube alebo tampónu. Menštruačné plavky poskytujú nepriepustnú ochranu – krvácanie zostáva v špeciálnej, diskrétne tenkej savej vložke, nepriepustný efekt ešte podporuje vrchný materiál plaviek, ktorý je ľahko vodoodpudivý. Krv z plaviek vymyjete po kúpaní pod prúdom studenej vody.

Viac o kúpaní s menštruáciou sa dočítate v našom článku Ako na plávanie počas menštruácie.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-11 z 11 položiek
1-11 z 11 položiek