Menštruačné nohavičky až -32 %
Zľava 15 % na Modibodi

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Kto našu filozofiu pozná, toho neprekvapíme vyhlásením, že nie je vložka ako vložka a nie je tampón ako tampón. Aj v oblasti jednorazových pomôcok môžete vyberať z tých, ktoré podporia vašu intímnu pohodu a komfort pri menštruácii. Poskytnú spoľahlivú ochranu a nezarobia na problémy v podobe svrbenia či suchosti. Za nás sú najlepšie jednorazové ...

Kto našu filozofiu pozná, toho neprekvapíme vyhlásením, že nie je vložka ako vložka a nie je tampón ako tampón. Aj v oblasti jednorazových pomôcok môžete vyberať z tých, ktoré podporia vašu intímnu pohodu a komfort pri menštruácii. Poskytnú spoľahlivú ochranu a nezarobia na problémy v podobe svrbenia či suchosti. Za nás sú najlepšie jednorazové vložky a tampóny tie bez chémie. Neparfémovaná dámska hygiena, bielená bez chlóru, bez zbytočných plastov a biologicky rozložiteľná.

Najlepšie jednorazové potreby

Medzi bestsellery v kategórii vložiek a tampónov patria na maluna.sk vložky s bio bavlnou od osvedčených značiek, ako je Natracare. V ponuke tejto značky nájdete aj bio tampóny, bola to napokon ona, ktorá ako prvá ekologický tampón vyvinula! Prvotriednou kvalitou vynikajú ajaniónové vložky Gentle Day. Sú vhodné aj pre citlivú a alergickú pokožku a pomáhajú udržať či obnoviť prirodzené pH intímnych partií.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-10 z 10 položiek
1-10 z 10 položiek