Menštruačné nohavičky až -32 %
Zľava 15 % na Modibodi

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Dopočuli ste sa o menštruačných plavkách? Naše zákazníčky sa po nich zháňajú, nielen pre seba, ale najmä pre svoje dospievajúce dcéry. Na dovolenku k moru, na tábor, ktorý má byť pre slečnu v znamení nechtíkov... Menštruačné plavky sú šikovná pomôcka, s ktorou môžete počas menštruácie do vody aj bez tampónu. Už žiadne obmedzenia, už žiadne smutn...

Dopočuli ste sa o menštruačných plavkách? Naše zákazníčky sa po nich zháňajú, nielen pre seba, ale najmä pre svoje dospievajúce dcéry. Na dovolenku k moru, na tábor, ktorý má byť pre slečnu v znamení nechtíkov... Menštruačné plavky sú šikovná pomôcka, s ktorou môžete počas menštruácie do vody aj bez tampónu. Už žiadne obmedzenia, už žiadne smutné sedenie s knižkou na deke. Kúpať sa ide aj počas menštruácie!

Najlepšie menštruačné plavky

Medzi plavkové bestsellery na maluna.sk patria menštruačné plavky značky Modibodi. Táto austrálska značka tento vynález svetu predstavila ako prvá. Výber z jednodielnych plaviek a bikín nájdete aj u britskej značky Wuka. Svoj povestný zmysel pre eleganciu vniesla do segmentu nepremokavých plaviek nemecká značka Dorina.

Všetky menštruačné plavky v našej ponuke sú skvelou voľbou pre dni s ľahkou a strednou menštruáciou, kedy si chcete naplno užiť radovánky vo vode. Na silnejšie dni cyklu sú však menej vhodné. V takom prípade ich možno využiť ako ďalšiu vrstvu ochrany k tampónu alebo menštruačnému kalíšku.

Ako menštruačné plavky fungujú?

Menštruačné plavky majú vzhľad bežných plaviek, ale v rozkroku majú integrovanú špeciálnu vložku z funkčných materiálov, ktorá pohlcuje menštruačné krvácanie. Vďaka tomu nedochádza k presakovaniu krvi do okolitej vody. Na jej odstránenie stačí plavky po kúpaní prepláchnuť pod tečúcou vodou.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-10 z 10 položiek
1-10 z 10 položiek