Menštruačné nohavičky až -32 %
Zľava 15 % na Modibodi

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Kvalitná spodná bielizeň je základ šatníka, nakúpte ho výhodne v zľavách Black Friday na maluna.sk. Využite akciu na dámsku spodnú bielizeň a rozšírte svoj arzenál o kvalitné a slušivé kúsky od českých značiek, ako je Styx a Nedeto. Všetky nohavičky majú okrem výhodnej zľavy jedno spoločné - sú vyrobené z kvalitných prírodných materiálov, v ktor...

Kvalitná spodná bielizeň je základ šatníka, nakúpte ho výhodne v zľavách Black Friday na maluna.sk. Využite akciu na dámsku spodnú bielizeň a rozšírte svoj arzenál o kvalitné a slušivé kúsky od českých značiek, ako je Styx a Nedeto. Všetky nohavičky majú okrem výhodnej zľavy jedno spoločné - sú vyrobené z kvalitných prírodných materiálov, v ktorých môžu vaše intímne partie voľne dýchať.

Prečo nosiť nohavičky z prírodných materiálov?

V bielizni z nepriedušných materiálov môže ľahko dôjsť k zapareniu intímnych partií. Teplo, vlhko a nepriedušno tvorí ideálne prostredie pre premnoženie nepriateľských baktérií – a razom je tu pošvová nerovnováha, svrbenie, mykóza, zápal, skrátka nepohoda v intímnych partiách, komplikácie v milostnom živote a útrata za liečebné prípravky v lekárni. Nákupom spodnej bielizne z prírodných materiálov robíte preventívny krok k vaginálnej pohode.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-30 z 86 položiek
na stránku
1-30 z 86 položiek