Menštruačné nohavičky až -32 %
Zľava 15 % na Modibodi

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Menštruačné plavky sú určené na kúpanie - teda môžete sa v nich kúpať a hodí sa aj na aktivity na pláži alebo pri bazéne. Jednodielne menštruačné plavky sú vhodné pre ženy a dievčatá, ktorým z akéhokoľvek dôvodu nevyhovujú bikiny. Menštruačné plavky vyzerajú ako bežné plavky, takže môžete byť úplne v pokoji - ak niekomu sama nezveríte, že menštr...

Menštruačné plavky sú určené na kúpanie - teda môžete sa v nich kúpať a hodí sa aj na aktivity na pláži alebo pri bazéne. Jednodielne menštruačné plavky sú vhodné pre ženy a dievčatá, ktorým z akéhokoľvek dôvodu nevyhovujú bikiny. Menštruačné plavky vyzerajú ako bežné plavky, takže môžete byť úplne v pokoji - ak niekomu sama nezveríte, že menštruujete, nespozná to.

Kúpanie počas menštruácie

V lone plaviek pre vás "pracuje" špeciálna diskrétna savá vložka, ktorá von neprepustí nič, čo nemá. To, ako dlho menštruačné plavky vydržia, záleží na sile vašej menštruácie. Jednodielne menštruačné plavky môžete použiť ako samostatnú hygienickú pomôcku pri slabšej menštruácii, pri silnejšej menštruácii ich použite ako poistku ku kalíšku či tampónu. Hodí sa tiež pre ženy, ktoré praktizujú voľnú menštruáciu.

Máte ďalšie otázky, ako na plávanie počas menštruácie? Prečítajte sirady a tipy na našom blogu.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-9 z 9 položiek
1-9 z 9 položiek