Menštruačné nohavičky až -32 %
Zľava 15 % na Modibodi

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

Menštruačné plavky sú určené na kúpanie - teda môžete sa v nich kúpať a hodí sa aj na aktivity na pláži alebo pri bazéne. Dvojdielne menštruačné plavky sú praktické, obzvlášť pokiaľ si zaobstaráte spodný diel rovno dvakrát. Spodný diel menštruačných plaviek tak môžete na dovolenke podľa potreby striedať, čo vám dodá potrebnú sebaistotu, že je vš...

Menštruačné plavky sú určené na kúpanie - teda môžete sa v nich kúpať a hodí sa aj na aktivity na pláži alebo pri bazéne. Dvojdielne menštruačné plavky sú praktické, obzvlášť pokiaľ si zaobstaráte spodný diel rovno dvakrát. Spodný diel menštruačných plaviek tak môžete na dovolenke podľa potreby striedať, čo vám dodá potrebnú sebaistotu, že je všetko pod kontrolou. Navyše byť dlho v mokrých plavkách nie je zdravé.

Ako sa kúpať počas menštruácie?

S menštruačnými plavkami zvládnete hrátky v bazéne aj kúpačku v mori - a to aj bez tampónu. V lone plaviek pre vás "pracuje" špeciálna diskrétna savá vložka, ktorá von neprepustí nič, čo nemá. Dvojdielne menštruačné plavky môžete použiť ako samostatnú hygienickú pomôcku pri slabšej menštruácii, pri silnejšej menštruácii ich použite ako poistku kukalíšku či tampónu. Hodí sa tiež pre ženy, ktoré praktizujú voľnú menštruáciu.

Samotné menštruačné plavkové nohavičky vás tiež nelimitujú čo do horného dielu, môžete nosiť svoj obľúbený, striedať podľa nálady, aj variant "hore bez je možná"... pretože dole to istí menštruačné plavky. ;)

Máte ďalšie otázky, ako na plávanie počas menštruácie? Prečítajte sirady a tipy na našom blogu.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-26 z 26 položiek
1-26 z 26 položiek