S širokým pasem ve tvaru V navrženém tak, aby pohodlně seděl pod vaším těhotenským bříškem (před i po dítěti).
Menstruační kalhotky vhodné pro slabší dny menstruace pro běžné nošení. Absorpce 10-15 ml.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Výběrové houby z Karibiku s jemnou strukturou a vysokou savostí. Cena za 2 kusy.
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nový produkt
173 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| NEDETO | ||
| PÁNSKÉ BOXERKY/SLIPY | ||
| VEĽKOSŤ | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-74 | 32,5 |
| M | 75-79 | 34,5 |
| L | 80-84 | 36 |
| XL | 85-89 | 38 |
| XXL | 90-94 | 40,5 |
| 3XL | 95-99 | 42,5 |
| 4XL | 100-104 | 44,5 |
| 5XL | 105-109 | 46,5 |
| 6XL | 110-117 | 47,5 |
| 7XL | 118-126 | 49 |
| 8XL | 127-136 | 51 |
| 9XL | 137-146 | 53 |
| 10XL | 147-156 | 56 |
✅ 6,71 € za kus (s kódom: ZENA) |
|
✅ doprava zadarmopreprava z 0 |
✅ doručenie do dvoch dni |
✅ 30 dní bezplatná politika vrátenia |
✅ 99% spokojných zákazníkov |
✅ viac ako 150 000 produktov na sklade a za skvelé ceny |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 46,93 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že vám už žiadne zľavy neuniknú? Zaregistrujte sa na odber noviniek v dolnej časti stránky. |
| Model/ka | Meria 185 cm, váži 85 kg a nosí veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | dlhšie |
| Strana | 30°C |
| žehlenie | áno |
| Sušička | Nie |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473134479 |
| Model/ka | Meria 185 cm, váži 85 kg a nosí veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | dlhšie |
| Strana | 30°C |
| žehlenie | áno |
| Sušička | Nie |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473134479 |
2 698 ľudia si kúpili
Cudzojazyčné recenzie sa prekladajú pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
19x |
| 4 |
|
4x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
1x |
Najužitočnejšie
Najnovšie
Najstarší
Česká Republika
Kvalita bezkonkurenčná za túto cenu
Som dosť náročný na pomer cena/výkon, super pohodlné šortky za skvelú cenu.
Česká Republika
Krok späť :(
Niečo bolo zle už z krabice :(
Na obale českej značky sa pýši nápis made in Turkey.
Uvedená tabuľka veľkostí nezodpovedá
No skúsil som zmeniť značku, cena bola lákavá , ale chybami sa človek učí styx je styx tak poslal späť .
Česká Republika
Skvelé pre môjho manžela.
Kúpil som pre môjho manžela, boxerky mu dobre sedia a materiál je tiež pohodlný
Česká Republika
Pro:
cena/kvalita
Česká Republika
pánske boxerky
Kúpil som pre svojho syna, materiál je príjemný, celková spokojnosť
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Starostlivo vyberáme produkty, na ktoré sa možno spoľahnúť
Pre vás a životné prostredie
Možnosť vrátenia do 30 dní
100 % produktov na sklade