Menstruační spodní díl plavek pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nový produkt
107 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| DEDOLES - ŽENY | |
| DÁMSKA PODPRSENKA | |
| VEĽKOSŤ | OBVOD HRUDNÍKA (CM) |
|---|---|
| XS | 61-64 |
| S | 65-68 |
| M | 69-72 |
| L | 73-76 |
| XL | 77-80 |
| XXL | 81-84 |
|
✅ doprava zadarmopreprava z 3,19 € |
✅ doručenie do dvoch dni |
✅ 30 dní bezplatná politika vrátenia |
✅ 99% spokojných zákazníkov |
✅ viac ako 150 000 produktov na sklade a za skvelé ceny |
✅ doprava zadarmo od 39,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 9,97 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že vám už žiadne zľavy neuniknú? Zaregistrujte sa na odber noviniek v dolnej časti stránky. |
| Model/ka | je vysoká 160 cm, váži 47 kg a nosí veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Výztuž | Nie |
| Kostice | Nie |
| Strana | 40°C |
| žehlenie | Nie |
| Sušička | Nie |
| Výrobca | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585058706347 |
Dopraj si kombináciu hravosti a pohodlia s roztomilou a zároveň funkčnou dámskou podprsenkou Dedoles!Je navrhnutá tak, aby ti priniesla maximálny komfort počas celého dňa a zároveň dodala každému outfitu štipku hravej originality.
Podprsenka Dedoles je vyrobená z kvalitnej zmesi bavlny a elastanu.Bavlna zaručuje jemnosť a priedušnosť, takže sa budeš cítiť sviežo aj počas náročnejších dní alebo športových aktivít.Elastan potom pridáva potrebnú pružnosť, vďaka ktorej sa podprsenka prispôsobí tvojmu telu, nikde netlačí ani neškrtí.
Podprsenky Dedoles vynikajú originálnymi potlačami a výraznými farbami, rovnako ako ďalšie kúsky tejto značky.To z nich robí perfektnú voľbu pre každú ženu, ktorá nechce zapadnúť v dave.Športový strih bez výstuže, kostíc a zapínania je ideálny pre všetkých, ktorí dávajú prednosť pohodliu pred zložitým obliekaním.Racerback zadná časť poskytuje voľnosť pohybu a je ideálna ako pre pokojné dni, tak pre ľahšie športové aktivity.Podprsenka krásne sedí na rôznych typoch postavy a skvele drží tvar.
Obľúbená slovenská značka Dedoles nadchla svojich priaznivcov originálnymi vzormi a žiarivými farbami, ktoré rozžiaria nielen populárne ponožky, ale aj pánske boxerky alebo dámske podprsenky.Okrem jedinečného dizajnu sa môžeš tešiť aj na príjemné materiály a kvalitné spracovanie, ktoré vydržia.
Aby ti podprsenka dlho vydržala ako nová, odporúčame držať sa nasledujúcich pokynov k údržbe.
Tip: Nájsť ten pravý kúsok spodnej bielizne, ktorý ti dokonale sadne, je niekedy náročné.Keď už ho nájdeš, stojí za to sa oň dobre starať, aby ti dlho vydržal.Rady, ako na to, nájdeš v našom článku.
| Model/ka | je vysoká 160 cm, váži 47 kg a nosí veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Výztuž | Nie |
| Kostice | Nie |
| Strana | 40°C |
| žehlenie | Nie |
| Sušička | Nie |
| Výrobca | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585058706347 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Pohodlná, tvarově přizpůsobivá savá podprsenka (nejen) pro horké dny a stresové situace. Barva kešu.
Pohodlná, tvarově přizpůsobivá savá podprsenka (nejen) pro horké dny a stresové situace. Barva kešu.
Starostlivo vyberáme produkty, na ktoré sa možno spoľahnúť
Pre vás a životné prostredie
Možnosť vrátenia do 30 dní
100 % produktov na sklade