S širokým pasem ve tvaru V navrženém tak, aby pohodlně seděl pod vaším těhotenským bříškem (před i po dítěti).
Menstruační kalhotky vhodné pro slabší dny menstruace pro běžné nošení. Absorpce 10-15 ml.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Výběrové houby z Karibiku s jemnou strukturou a vysokou savostí. Cena za 2 kusy.
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nový produkt
5 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| DEDOLES - ŽENY | |
| KALHOTKY | |
| VEĽKOSŤ | OBVOD PASU (CM) |
|---|---|
| S | 65-74 |
| M | 75-84 |
| L | 85-99 |
| XL | 100-109 |
|
✅ doprava zadarmopreprava z 3,19 € |
✅ doručenie do dvoch dni |
✅ 30 dní bezplatná politika vrátenia |
✅ 99% spokojných zákazníkov |
✅ viac ako 150 000 produktov na sklade a za skvelé ceny |
✅ doprava zadarmo od 39,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 7,63 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že vám už žiadne zľavy neuniknú? Zaregistrujte sa na odber noviniek v dolnej časti stránky. |
| Model/ka | je vysoká 160 cm, váži 47 kg a nosí veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Dotyková vnútorná vrstva | bavlnený úplet |
| Guma | vytkávaná |
| Strana | 40°C |
| žehlenie | Nie |
| Sušička | Nie |
| Výrobca | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585052090275 |
Dopraj si každodennú dávku dobrej nálady s veselými dámskymi nohavičkami Dedoles!Ich hravý a farebný dizajn ti vyčarí úsmev na tvári hneď ráno, nech už ťa ten deň čaká čokoľvek.Klasický strih ti poskytne maximálne pohodlie, a vďaka kvalitnému spracovaniu sú ideálnou voľbou pre každú ženu, ktorá miluje zábavu, ale nechce robiť kompromisy v komforte.
Nohavičky Dedoles sú vyrobené z príjemnej bavlny, ktorá je mäkká, priedušná a šetrná k pokožke.Prímes elastanu zaisťuje pružnosť, takže nohavičky perfektne sedia na tele, nikde netlačia a nesťahujú sa.Kombinácia týchto materiálov ti zaručí maximálne pohodlie po celý deň, nech už ťa čaká pracovné stretnutie, rande alebo horská túra.
Klasický strih nohavičiek Dedoles so stredne vysokým pásom skvele padne väčšine postáv.Vytkávaná guma v páse je príjemná na dotyk, dobre drží, ale nezařezáva sa.Vďaka veselým a originálnym vzorom sú nohavičky Dedoles nielen funkčné, ale aj štýlový doplnok, ktorý si jednoducho zamiluješ.
Obľúbená slovenská značka Dedoles nadchla svojich priaznivcov originálnymi vzormi a žiarivými farbami, ktoré rozžiaria nielen populárne ponožky, ale aj pánske boxerky alebo dámske podprsenky.Okrem jedinečného dizajnu sa môžeš tešiť aj na príjemné materiály a kvalitné spracovanie, ktoré vydržia.
Aby tvoje obľúbené nohavičky vydržali dlho v skvelom stave, odporúčame držať sa nasledujúcich pokynov k údržbe.
Tip:Staň sa odborníkom na údržbu spodnej bielizne vďaka radám v našom článku a dopraj svojim obľúbeným kúskom starostlivosť, ktorú si zaslúžia.
| Model/ka | je vysoká 160 cm, váži 47 kg a nosí veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Dotyková vnútorná vrstva | bavlnený úplet |
| Guma | vytkávaná |
| Strana | 40°C |
| žehlenie | Nie |
| Sušička | Nie |
| Výrobca | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585052090275 |
Starostlivo vyberáme produkty, na ktoré sa možno spoľahnúť
Pre vás a životné prostredie
Možnosť vrátenia do 30 dní
100 % produktov na sklade