Menštruačné nohavičky až -32 %
Menštruačné nohavičky až -32 %

Filtrovanie podľa kategórie

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Barva
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Iné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičiek
Viac... Menej
Filtr

V období tesne po pôrode - počas šiestich mesiacov po pôrode - je vhodné vybrať si pohodlné a zdravotne bezpečné toaletné potreby. Nie je možné používať menštruačný kalíšok, špongiu ani tampóny (lekári to neodporúčajú a často sa samotnej žene nechce nič vkladať). Jednorazové vložky z organickej bavlny sú vhodné na pôrodnú sálu aj na doma - popôr...

V období tesne po pôrode - počas šiestich mesiacov po pôrode - je vhodné vybrať si pohodlné a zdravotne bezpečné toaletné potreby. Nie je možné používať menštruačný kalíšok, špongiu ani tampóny (lekári to neodporúčajú a často sa samotnej žene nechce nič vkladať). Jednorazové vložky z organickej bavlny sú vhodné na pôrodnú sálu aj na doma - popôrodné vložky zabezpečia pohodlie (v rámci možností) bezprostredne po pôrode, neskôr si môžete vybrať niektorú z menších vložiek. Na použitie "doma" si mnoho žien v období šestonedelia vyberá látkové vložky. Pre niektoré ženy môžu byť užitočné aj vložky do podprsenky.

Okrem toho tu nájdete kozmetiku vhodnú pre matku aj dieťa a ďalšie veci, ktoré vám môžu spríjemniť alebo uľahčiť obdobie materstva.

Príprava na šieste narodenie

Ženy často venujú veľkú pozornosť príprave na pôrod, ale často zabúdajú, že aj nasledujúca fáza šestonedelia si zaslúži dobrú prípravu. "Príprava na šieste narodenie sa strašne podceňuje. Odporúčam ženám, aby v tomto období naozaj vypli, boli len s dieťaťom a starali sa o všetko ostatné. Žena by si mala uvedomiť, že v šiestom týždni by naozaj nemala robiť nič. Má len šesť týždňov, takže okolie by sa k nej malo správať naozaj s láskou," hovorí laktačná poradkyňa Tereza Lašťovička.

Je dobré byť pripravený na šesťtýždňové obdobie:

  • kvalitné čaje pre dojčiace matky,
  • dobrú dojčiacu podprsenku alebo dojčiace tielko,
  • vložky do podprsenky,
  • popôrodné vložky, najlepšie organické,
  • kvalitná kozmetika pre najmenšie deti.

Popôrodné krvácanie niekedy trvá viac ako šesť týždňov. Nemusia byť silné, ale môžu byť nepravidelné a ťažko predvídateľné. Odporúčame používať menštruačné nohavičky. Sú priedušné a môžu sa nosiť len ako bezpečnostné. Absorpčné tehotenské nohavičky od Modibodi poskytujú dodatočnú podporu pre sťahujúce sa bruško.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie produkty

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1-27 z 27 položiek
1-27 z 27 položiek