Menstruační spodní díl plavek pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Nový produkt
4 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| STYX - ŽENY | ||
| KALHOTKY/TANGA | ||
| VEĽKOSŤ | OBVOD BOKOV (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 73-77 | 36 |
| M | 78-83 | 38 |
| L | 84-89 | 40 |
| XL | 90-94 | 42 |
|
✅ doprava zadarmopreprava z 3,19 € |
✅ doručenie do dvoch dni |
✅ 30 dní bezplatná politika vrátenia |
✅ 99% spokojných zákazníkov |
✅ viac ako 150 000 produktov na sklade a za skvelé ceny |
✅ doprava zadarmo od 39,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 16,22 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že vám už žiadne zľavy neuniknú? Zaregistrujte sa na odber noviniek v dolnej časti stránky. |
| Model/ka | je vysoká 160 cm, váži 47 kg a nosí veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| zloženie | 94 % bavlna, 6% elastan |
| Dotyková vnútorná vrstva | bavlnený úplet |
| Guma | vytkávaná |
| Strana | 30°C |
| žehlenie | áno |
| Sušička | Nie |
| Vyrobené v Českej republike | áno |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473135803 |
Dopraj si dokonalú kombináciu štýlu a komfortu s dámskymi tangami Styx v modernom dizajne.Tieto tangá ti poskytnú pocit sebavedomia a pohodlia po celý deň – či už ich nosíš do práce, na výlet alebo na rande.Navyše ide o český výrobok, takže nákupom zároveň podporuješ lokálnu produkciu.
Tangá sú vyrobené zo zmesi bavlny, modalu a elastanu.Vďaka tomu je spodná bielizeň príjemná na dotyk a s jemným hodvábnym leskom.Bavlna je skvele priedušná a savá, takže sa postará o tvoje pohodlie počas celého dňa.Tento prírodný materiál je tiež šetrný k pokožke, vnútorná dotyková vrstva je vyrobená z bavlneného úpletu, čo zaručuje pohodlie aj pre citlivú pokožku.
Tangá majú nižší strih, pohodlnú širokú vytkávanú gumu v páse zdobí výrazné logo Styx, ktoré nenechá nikoho na pochybách o tvojom vycibrenom vkuse.Vďaka svojmu minimalistickému strihu sú ideálnou voľbou pod priliehavé oblečenie, kde nebude vidieť žiadne nevzhľadné rysovanie.
Spodná bielizeň Styx je kompletne vyrobená v Českej republike.Táto tradičná česká značka s viac ako 30-ročnou históriou dbá na kvalitu svojich produktov a využíva moderné technológie aj tradičné postupy, aby zabezpečila tú najvyššiu kvalitu a pohodlie.Styx navyše patrí k našim privátnym značkám, ktorým venujeme maximálnu starostlivosť a za ich prevedenie dáme ruku do ohňa – testovali sme ich totiž sami na sebe.
Aby si si radosť zo svojho obľúbeného prádla mohla užívať čo najdlhšie, odporúčame držať sa nasledujúcich pokynov k údržbe.
Tip:Nájsť ten pravý kúsok spodnej bielizne, ktorý ti dokonale sadne, je niekedy náročné.Keď už ho nájdeš, stojí za to sa oň dobre starať, aby ti dlho vydržal. Rady, ako na to, nájdeš v našom článku.
| Model/ka | je vysoká 160 cm, váži 47 kg a nosí veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| zloženie | 94 % bavlna, 6% elastan |
| Dotyková vnútorná vrstva | bavlnený úplet |
| Guma | vytkávaná |
| Strana | 30°C |
| žehlenie | áno |
| Sušička | Nie |
| Vyrobené v Českej republike | áno |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473135803 |
153 ľudia si kúpili
Cudzojazyčné recenzie sa prekladajú pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Najnovšie
Najstarší
Česká Republika
Skvelé.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Starostlivo vyberáme produkty, na ktoré sa možno spoľahnúť
Pre vás a životné prostredie
Možnosť vrátenia do 30 dní
100 % produktov na sklade