S širokým pasem ve tvaru V navrženém tak, aby pohodlně seděl pod vaším těhotenským bříškem (před i po dítěti).
Menstruační kalhotky vhodné pro slabší dny menstruace pro běžné nošení. Absorpce 10-15 ml.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Výběrové houby z Karibiku s jemnou strukturou a vysokou savostí. Cena za 2 kusy.
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt už nie je na sklade
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| STYX - ŽENY | ||
| TRENKY | ||
| VEĽKOSŤ | OBVOD BOKOV (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 65-82 | 30 |
| M | 73-88 | 32 |
| L | 81-94 | 34 |
| XL | 89-105 | 36 |
| XXL | 98-120 | 38 |
| 3XL | 106-135 | 40 |
| 40,62 € |
|
|
|
✅ doprava zadarmopreprava z 0 |
✅ doručenie do dvoch dni |
✅ 30 dní bezplatná politika vrátenia |
✅ 99% spokojných zákazníkov |
✅ viac ako 150 000 produktov na sklade a za skvelé ceny |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 40,62 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že vám už žiadne zľavy neuniknú? Zaregistrujte sa na odber noviniek v dolnej časti stránky. |
| Model/ka | je vysoká 160 cm, váži 47 kg a nosí veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| zloženie | Šortky: 100% bavlnený satén, tričko: 100% bavlna |
| Guma | klasická |
| Dĺžka rukávov | krátky |
| Dĺžka nohavíc | krátke |
| Strana | 30°C |
| žehlenie | áno |
| Sušička | Nie |
| Vyrobené v Českej republike | áno |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473184702 |
| Model/ka | je vysoká 160 cm, váži 47 kg a nosí veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| zloženie | Šortky: 100% bavlnený satén, tričko: 100% bavlna |
| Guma | klasická |
| Dĺžka rukávov | krátky |
| Dĺžka nohavíc | krátke |
| Strana | 30°C |
| žehlenie | áno |
| Sušička | Nie |
| Vyrobené v Českej republike | áno |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473184702 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Starostlivo vyberáme produkty, na ktoré sa možno spoľahnúť
Pre vás a životné prostredie
Možnosť vrátenia do 30 dní
100 % produktov na sklade