Curanatura zubná kefka Bamboo

Kód: 4254
2 hodnotenia
Značka: Curanatura
€3,30 –27 %
26996 zubni kartacek curanatura bamboo
€3,30 –27 % €2,40
Skladom (2 ks)

Zubná kefka Curanatura Extra Soft vhodná pre citlivé zuby s obnaženými zubnými krčkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubná kefka Bamboo - Extra Soft

Jedinečná zubná kefka so štetinkami na báze bambusovej celulózy, veľmi jemná (odpovedá značeniu Extra Soft). Rukoväť je z tepelne ošetreného bambusu pestovaného udržateľným spôsobom. Štetinky sú vyrobené z extra jemných, biologicky odbúrateľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy o hrúbke 0,13 mm s hustotou 80 štetín na dierku.

Zubná kefka Extra Soft čistí vďaka svojim mäkkým štetinkám obzvlášť jemne a pritom dôkladne. Je vhodná pre citlivé zuby s obnaženými zubnými krčkami.

Kefka ako celok je bezozbytku kompostovateľná. Kefka neobsahuje prímesi ftalátov ani bisfenolu A. Obal je vyrobený z recyklovaného papieru.

O značke Curanatura

Kefky, púzdra, stojančeky ani vatové tyčinky Curanatura neobsahujú plasty (mimo bezpečného a v prírode rozložiteľného nylonu4 v kefke Curanatura Health Soft) a teda ani toxické ftaláty a Bisfenol-A (BPA). Sú balené v recyklovanom papieri. Hlavnú časť výrobku tvorí bambus, k prírode veľmi šetrný materiál. Niektoré druhy tejto dreviny vyrastú až o 1 meter denne, vytvára na rovnakej ploche viac kyslíku než iné stromy a nepotrebujú pesticídy a iné chemikálie na podporu dozrievania. Výrobky z neho sú plne rozložiteľné.