OrganiCup

OrganiCup je dánska firma, ktorá si necháva menštruačné kalíšky vyrábať v Číne: "Vyrábame v továrni najvyššej kvality, ktorú naviac pravidelne kontrolujeme, aby sme si mohli byť istí, že sú splnené všetky požiadavky na kvalitu a CSR." Značka CSR znamená Corporate Social Responsibility, v preklade "spoločenská zodpovednosť firiem". Ide o dobrovoľné integrovanie sociálnych a ekologických hľadísk do každodenných firemných operácií a interakcií. Zásady, ktoré by mala vo svojej praxi dodržiavať spoločensky zodpovedná firma, možno rozdeliť do troch složiek: ekonomická, sociálna a environmentálna oblasť (viac informácií). Menštruačný kalíšok OrganiCup sa vyrába v súlade s ISO 9001: 2008. Vyrába sa v rovnakej továrni od začiatku svojho vzniku, tj. od roku 2012.

Dánsky menštruačný kalíšok OrganiCup je z lekárskeho silikónu so zamatovým povrchom. Vyrába sa v menšej a väčšej veľkosti, iba v čírej variante. V spodnej časti má z vonkajšej strany ryhy, ktoré umožňujú jednoduchšie uchopenie a vybratie. Má vrúbkovanú stopku, ktorú je možné odstrihnúť. 

Žiadne produkty značky OrganiCup sa nenašli...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie