Energy

Pôvodná česká spoločnosť, ktorej základy boli položené pred viac než dvadsiatimi rokmi prostredníctvom myšlienky inovatívnej celostnej starostlivosti o ľudský organizmus a komplexného prístupu k zákazníkom. Pri vývoji produktov sú rešpektované najnovšie poznatky vedy a zároveň čerpané znalosti a skúsenosti z tradičných, medicínsko-filozofických učení.

U nás v eshope máme v ponuke od spoločnosti nutraceutiká, terapeutickú kozmetiku a kozmetiku zameranú na unikátnu starostlivosť o pleť. Všetky tieto prípravky sú v maximálnej miere prírodné, šetrné a mimoriadne účinné. 

 

 

5 položiek celkom
Vitamarin maluna
€16,90 –17 %
Vitamarin
Skladom (1 ks)
€14

Je prírodný doplnok stravy, ktorý napomáha dobrej činnosti mozgu, má priazdnivý vplyv na srdcovo-cievny systém, metabolizmus tukov, je vhodný pri plánovaní tehotenstva a...

Kód: 4934
Probiosan
Probiosan
Skladom (1 ks)
€15

Prírodný probiotický prípravok od Energy, ktorý pomáha udržať rovnováhu v tele, čím podporuje aj ženské zdravie.

Kód: 4521
Vitaflorin
€19,50 –18 %
Vitaflorin
Na objednávku
€16

Vitaflorin od Energy je prírodný multivitamínový prípravok, ktorý podporuje prirodzenú obranyschopnosť, posilňuje a detoxikuje organizmus.

Kód: 4769
grepofit energy
Tip
Grepofit
Skladom (1 ks)
€18,20

Prípravok s vyváženou kombináciou najúčinnejších prírodných antivírusových látok. Účinná pomoc proti vírusom a pri problémoch s vaginálnou mykózou.

Kód: 4464
Gynex
Gynex
Na objednávku
€21,60

Bioinformačný bylinný koncentrát, ktorý harmonizuje hormonálny systém a podporuje imunitu. 

Kód: 4596

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom