Cigale

Cigale

Cigale BIO predstavuje širokú ponuku mydiel vyrobených v BIO kvalite tradičnými postupmi podľa marseillskej receptúry. Okrem klasických tuhých a tekutých mydiel ponúka i mydlá hypoalergénne určené pre jemnú pleť malých detí a pre citlivú pokožku. Všetky výrobky tejto rady sú dermatologicky testované a majú oprávnenie používať ochrannú známku Ecocert Cosmos Organic pre BIO kozmetiku.

La Cigale - Z tejto značky sme vybrali legendárne marseillské mydlá v tvare kocky, ktoré sú vyrábané tradičným postupom majstrov mydlárskeho remesla používaným už od 17. storočia vo Francúzsku, nazývaným "varenie v kadi". Podľa zákonného predpisu tieto mydlá nesmú obsahovať žiadne živočíšne tuky, ale výhradne rastlinné oleje, ako napr. olivový, kokosový či palmový, a obsah mastných kyselín musí byť presne 72 %. Toto číslo je tiež vyznačené na každej kocke mydla. Mydlá sú dermatologicky testované.

Žiadne produkty značky Cigale sa nenašli...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie