Cigale

Cigale

Cigale BIO predstavuje širokú ponuku mydiel vyrobených v BIO kvalite tradičnými postupmi podľa marseillskej receptúry. Okrem klasických tuhých a tekutých mydiel ponúka i mydlá hypoalergénne určené pre jemnú pleť malých detí a pre citlivú pokožku. Všetky výrobky tejto rady sú dermatologicky testované a majú oprávnenie používať ochrannú známku Ecocert Cosmos Organic pre BIO kozmetiku.

La Cigale - Z tejto značky sme vybrali legendárne marseillské mydlá v tvare kocky, ktoré sú vyrábané tradičným postupom majstrov mydlárskeho remesla používaným už od 17. storočia vo Francúzsku, nazývaným "varenie v kadi". Podľa zákonného predpisu tieto mydlá nesmú obsahovať žiadne živočíšne tuky, ale výhradne rastlinné oleje, ako napr. olivový, kokosový či palmový, a obsah mastných kyselín musí byť presne 72 %. Toto číslo je tiež vyznačené na každej kocke mydla. Mydlá sú dermatologicky testované.

3 položiek celkom
cigale levandulove mydlo
€3,20

Čisto rastlinné mydlo s BIO esenciálnym olejom z levandule. Hmotnosť 100g. 

Kód: 5033
cigale pomarancove mydlo
€3,20

Prírodné marseillské mydlo s BIO esenciálnym pomarančovým olejom. Hmotnosť 100g.

Kód: 5036
30518 cigale marseillske mydlo
€3,90

Čisto rastlinné marseillské mydlo s panenským olivovým olejom. Vyrobené vo Francúzsku, tradičným postupom. Hmotnosť 300 g.

Kód: 5039

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom