Naturalis BIO bylinkový čaj Proste krásna

Kód: 4910
Neohodnotené
Značka: Naturalis
€3,70
Skladom (2 ks)

Naturalis BIO bylinkový čaj Proste krásna je zmes čajov a bylín pre ženy, ktoré vedia ako sa starať o svoju kondíciu a vzhľad. Sypaný čaj 70 g.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bylinný Čaj Naturalis (Proste krásna) BIO

Bylinný čaj Proste Krásna obsahuje tri druhy čajov a mnoho druhov bylín preverených skúsenosťami ajurvédskej medicíny. Juhoafrický zelený čaj rooibos obsahuje antioxidanty - látky bojujúce s voľnými radikálmi. Čaj pu erh (pchu-er) pochádza z Číny, vyznačuje sa veľmi tmavou farbou a zemitou chuťou. Čaj maté pochádza z listov cezmíny paraguajskej a patrí k najobľúbenejším nápojom juhoamerických Indiánov. Zmes čajov dopĺňa premyslená zmes chutí, vôní a liečivých účinkov levandule, škorice, sladkého drievka, kardamónu, klinčeka, rozmarínu, žihľavy, šípky, zázvoru, feniklu a čierneho korenia. Znamenitá spoločnosť pre vaše chuťové a čuchové bunky!

Je vhodný i pre tehotné a kojace ženy a pre vegánov.

Kvalitne usušené lístky a kvety rastlín pochádzajú od preverovaných pestovateľov bez výnimky spĺňajúcich prísne BIO štandardy. Zmes je balená do plechových dóz. Baliareň je certifikovaná pre prácu s BIO potravinami a potravinovými doplnkami.

Balenie v krásnej plechovej dóze (nápis je nálepka, ktorú je možné odstrániť).

Odporúčaná konzumácia

1–2 lyžičky bylinnej zmesi zalejte cca 90 °C teplou vodou a nechajte 3–4 minúty zapariť. Vonný nálev môžete dosladiť medom alebo agáve sirupom. Môžete pridať i svoje obľúbené superpotraviny a získať nápoj, ktorý posilní telo a poteší dušu.

Naturalis

Česká firma Naturalis ponúka kvalitné čaje a čokoládu s prídavkom rôznych superpotravín - v bio kvalite a v krásnych darčekových obaloch. Plechové dózy, v ktorých si môžete zakúpiť sypané čaje, sú nielen krásne, ale i praktické pre skladovanie. U čajov sú samozrejmosťou aj balenia v sáčku, aby ste si svoju dózu mohli neskôr doplniť. Produkty Naturalis majú ako české, tak medzinárodné certifikáty, ktoré zaručujú ich kvalitu. Suroviny pochádzajú od osvedčených farmárov a pri výrobe sa využívajú osvedčené spôsoby spracovania.