Naturalis BIO bylinkový čaj Balance

Kód: 4907
Neohodnotené
Značka: Naturalis
€3,70
Skladom (1 ks)

Naturalis BIO bylinkový čaj Balance pomáha nachádzať a udržiavať rovnováhu všetkých telesných funkcií. Sypaný čaj 70 g.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bylinný Čaj Naturalis (Balance)

Bylinný čaj Balance tvorí zmes levandule, feniklu, ibišteka, anízu a citrónovej trávy. Vyznačuje sa veľmi príjemnou a lahodnou bylinkovou chuťou. Je vhodný i pre tehotné a kojace ženy a pre vegánov.

Kvalitne usušené lístky a kvety rastlín pochádzajú od preverovaných pestovateľov bez výnimky spĺňajúcich prísne BIO štandardy. Zmes je balená do plechových dóz. Baliareň je certifikovaná pre prácu s BIO potravinami a potravinovými doplnkami.

Balenie v krásnej plechovej dóze (nápis je nálepka, ktorú je možné odstrániť).

Odporúčaná konzumácia

1–2 lyžičky bylinnej zmesi zalejte cca 90 °C teplou vodou a nechajte 3–4 minúty zapariť. Vonný nálev môžete dosladiť medom alebo agáve sirupom. Môžete pridať i svoje obľúbené superpotraviny a získať nápoj, ktorý posilní telo a poteší dušu.

Naturalis

Česká firma Naturalis ponúka kvalitné čaje a čokoládu s prídavkom rôznych superpotravín - v bio kvalite a v krásnych darčekových obaloch. Plechové dózy, v ktorých si môžete zakúpiť sypané čaje, sú nielen krásne, ale i praktické pre skladovanie. U čajov sú samozrejmosťou aj balenia v sáčku, aby ste si svoju dózu mohli neskôr doplniť. Produkty Naturalis majú ako české, tak medzinárodné certifikáty, ktoré zaručujú ich kvalitu. Suroviny pochádzajú od osvedčených farmárov a pri výrobe sa využívajú osvedčené spôsoby spracovania.