Fľaša Equa Mismatch Pink

Kód: 4245
Neohodnotené
Značka: Equa
€22
Na objednávku

Praktická a zdraviu neškodlivá sklenená fľaša vhodná pre opakované použitie na studené i teplé nápoje. Objem 750 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sklenená fľaša Equa

EQUA - praktické, módne fľaše, ktoré sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie.

Sklenenú fľašu chráni kryt a ten tiež udržuje nápoj v teple. Pohodlná rukoväť umožňuje pevné uchopenie a ľahšie prenášanie.

Fľaša Equa Magnolia je vyrábaná v Českej republike z najkvalitnejšieho borosilikátového skla. Sklo je plne prírodný materiál, zdraviu a prírode neškodný a 100% recyklovateľný.

Svojim spôsobom je sklo veľmi podobné vode, môže nadobúdať najrôznejšie tvary, je veľmi silné, ale súčasne tiež veľmi krehké. Z rôznych druhov skla bolo preto vybrané výnimočné borosilikátové sklo známe svojou pevnosťou a odolnosťou voči tepelným výkyvom a chemikáliam. Ďalším použitým materiálom je nerezová oceľ najlepšej kvality, polypropylén a silikónový krúžok, z ktorých je vyrobený uzáver fľaše. Ten udrží obsah fľaše v bezpečí.

Jeden človek spotrebuje v priemere neuveriteľných 168 plastových fľaší ročne. Tieto fľaše znečisťujú životné prostredie a môže trvať až 700 rokov, než sa pohodená plastová fľaša v prírode úplne rozloží. Neutrácajme už zbytočne peniaze za balenú vodu a starajme sa o naše životné prostredie i o naše zdravie. A zároveň si buďme istí, že s fľašou Equa vypadáme lepšie než s jednorázovou plastovkou ;)

Objem: 750 ml

Prečo si kúpiť fľašu EQUA?

  • môžete ju použiť pre studené i teplé nápoje
  • je určená pre dlhodobé užívanie
  • je možné ju umývať v umývačke
  • neobsahuje toxické zlúčeniny