Látkové vrecko - BIO

Kód: 8020
Neohodnotené
Značka: LadyCup
€3
Na objednávku

BIO látkové vrecko na uschovanie menštruačného kalíška v období, kedy nemáte menštruáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

BIO Bavlnené vrecko na menštruačný kalíšok

Môžete si vybrať vrecko pre váš kalíšok podľa toho, ktoré sa vám páči! Všetky látkové vrecká sú univerzálnej veľkosti a je možné ich používať s ľubovoľnou značkou menštruačných kalíškov. Je samozrejme možné používať ich i na čokoľvek iné :)

Do tohto vrecka sa vojde jeden menštruačný kalíšok alebo huba. 

Bio bavlnené vrecko je vyrobené zo 100% bio bavlny farbenej čisto prírodnou cestou bylinnými farbami. Tento tradičný spôsob farbenia je inšpirovaný ayurvédskymi liečebnými postupmi. Bavlna si vďaka nemu zachováva svoje prirodzené vlastnosti – jemnosť, dlhú trvanlivosť a priedušnosť.
Látky z bio bavlny sa vyhli akýmkoľvek ošetreniam či úpravám syntetickými chemikáliami, a preto predstavujú najčistejší prírodný materiál pre úschovu menštruačného kalíška. Hlavnými ingredienciami pre výrobu farby tohto vrecka sú: kurkuma, slivka čerešňoplodá, santalové drevo a kôra granátového jablka.

Menštruačné kalíšky sú dodávané spoločne s látkovým vreckom na uschovanie kalíška v období, kedy nemáte menštruáciu. Nemusíte si teda kupovať ďalší. Kalíšok Yuuki je dodávaný s kelímkom, bez vrecka.

Pranie max. na 40 stupňov Celzia pre zachovanie krásnej farby.

Materiál: vrecko 100% BIO bavlna