Meracus Slipovka Line mini bordó

Kód: 5437
Neohodnotené
Značka: Meracus
€4,70
Skladom (3 ks)

Slipová vložka Meracus Line je nepriepustná a je vhodná pre slabú menštruáciu alebo špinenie. Cena za 1 kus.

Detailné informácie

Podrobný popis

Látková slipová vložka Meracus Line

Hygienická pomôcka pre dni menštruácie - ekologická a príjemná náhrada klasických vložiek. Slipová vložka je vhodná pre dni slabej menštruácie a hodí sa tiež ako "poistka", pokiaľ skúšate prvý krát menštruačný kalíšok alebo morskú hubu. Spodnú vrstvu slipovky tvorí nepriepustný (ale priedušný) materiál so záterom.

Látková slipovka Meracus je ekologická a príjemná varianta dennej vložky pre slabú menštruáciu alebo špinenie.

Slipovka Meracus Line mini je svojim tvarom vhodná i pre nohavičky typu tanga.

Prečo si zabezpečiť slipovú vložku k menštruačnému kalíšku (či hube)?

  • pri začiatku používania si ešte nie ste istá správnou manipuláciou s kalíškom a tenká vložka vám ušetrí nervy "čo keď mi kalíšok pretečie"
  • pri veľmi silnej menštruácii môže kalíšok pretekať - využite slipovú vložku
  • pri povolenom svalstve panevového dna kalíšok často netesní a slipová vložka môže byť vhodným doplnkom. (Povolené svaly súvisia napríklad s vekom alebo so sedavým spôsobom života a možno ich posilniť pomocou špeciálnych cvikov k posilneniu svalstva panvového dna.)

Starostlivosť: Vložky perte na 40°C, max. 60°C na šetrnom pracom programe. Perte najlepšie v ekologickom pracom prostriedku, ktorý v sebe neobsahuje bielidlá (odporúčame značku Ulrich či Yellow&Blue). Nepoužívajte odstraňovače škvŕn obsahujúce rozpúšťadlá. Pri sušení v bubnovej sušičke je nutné dbať na opatrnosť. Zvoľte šetrný proces so zníženou tepelnou aktivitou (teplota, doba sušenia). Žehliť miernou teplotou.

Rozmery: dĺžka 14,5 cm, šírka 3,2 - 3,5 cm.

Materiál: 70 % bambus, 28 % bavlna, 2 % polyester; 80 % bavlna, 20 % polyester; polyester laminovaný polyuretánom.

Dotykovú vrstvu tvorí hebký bambusový aksamit, nepriepustnosť zaisťuje PUL vrstva. Patentky vyberáme tak, aby farebne ladili a môže sa stať, že sa budú líšiť od tých uvedených na fotke.

Na vložkách môžu byť značky z výroby, tie ale po prvom vypraní zmiznú. Patentky vyberáme tak, aby farebne ladili a môže sa stať, že sa budú líšiť od tých na fotke.

Dotyková a spodná vrstva: Všeobecne u vložiek Meracus platí, že na spodnej vrstve (tej, ktorá je na nohavičkách) je našitá etiketa. Dotyková vrstva je bez etikety.

Odporúčame:
Pre krátke uschovanie vložiek pred a hlavne po použití použite nepriepustnú taštičku

Na pranie žlčové mydlo.

Zaujali vás látkové menštruačné vložky a chcete se dozvedieť viac? 
Prečítajte si článok Látkové vložky.